Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony fiúk! Ti nem fáradtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony fiúk! Ti nem fáradtatok már bele az állandó próbálkozások ellenére is elszenvedett visszautasításokba, gúnyolódásokba?

Figyelt kérdés
Kezdem belátni, hogy alacsony fiúk akkor hátrányban vannak, hogy szinte értelmetlen is próbálkozni a magyar lányoknál. A legrosszabb, hogy a többségük még lekezelő és bunkó is jellemre, aki pedig jó pofizik annál is hamar feltűn az érdektelenség. Úgy látszik alap feltétel minden lánynál, hogy magas és nagy tömegű legyen egy srác. Ennyit arról, hogy a lányoknak nem számít annyira a külső.

2012. dec. 12. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Alacsony fiúk, nőljetek már fel végre! Van más is a világon a párkapcsolaton kívül. A nők zöme szarik rátok, ez biologiai tény. Tudj szinteden választani, ne a magasabbaknál próbálkozz, mert úgyis szarni fog rád. Válasz alacsonyat! Vagy menj fizetőshöz.
2012. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Te...en alacsony vagyok es raadasul vekony termetu is viszaont a t@kom tele van mar ezzel a kerdessel, mindennap tizszer felteszik.Kepzeld, neked is lehet nod, nekem is voltak normalis kapcsolataim, rovidebb is hosszabb is.

Nem a magassagoddal van baj hanem az onbizalmaddal.

Amugy vannak kis termetu lanyok is probalkozz naluk.

2012. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Én egy alacsony srác vagyok....és idegrohamot tudnék kapni ettől a vinnyigástól amit itt néhányan leműveltek.

Eddig 5 barátnőm ( mind az 5 komoly kapcsolat volt) volt és 23 vagyok..ez meg, hogy lehet mi?!

Nem félek odamenni egy magasabb lányhoz sem, magabiztos vagyok és határozott és elég nagyszájú is...de nem bunkó, szeretem a nőket és ezt ki is mutatom.


Deha ha ekkora problémáid vannak a magyar lányokkal akkor javaslom valamelyik ázsiai országot ahol jóval alacsonyabb az átlagmagasság.

(Bár ezzel a hozzá állással ott sem fogsz elérni semmit)

2012. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszed, a magasabbakkal kevésbé bunkóak, még akkor is, ha csak hozzájuk sem szólnak?
2012. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi ez a siránkozás áradat már megint?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__37..

2012. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorikérdések.hu nem azért "gyakori kérdések", mert egy kérdést minél többször kell feltenni!
2012. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Annyira látszik, hogy mindig ugyanaz a nyomorék teszi fel a kérdést.


"...állandó próbálkozások ellenére..."


Jó persze, tudod kit szédítsél.


"Kezdem belátni, hogy alacsony fiúk akkor hátrányban vannak, hogy szinte értelmetlen is próbálkozni a magyar lányoknál."


Akkor? Vagy próbálkozzál külföldieknél, vagy ne próbálkozzál senkinél. Probléma megoldva.


"A legrosszabb, hogy a többségük még lekezelő és bunkó is jellemre, aki pedig jó pofizik annál is hamar feltűn az érdektelenség."


A lányoknak már van egy puncijuk, nem kell mellé még egy a személyedben.


"Úgy látszik alap feltétel minden lánynál, hogy magas és nagy tömegű legyen egy srác."


Így van, ezek alapján te kiestél. Szar lehet neked.


"Ennyit arról, hogy a lányoknak nem számít annyira a külső."


Ezt ki mondta? A GYK nem reprezentatív. A lányoknak számít a külső, miért nem számítana? Hülye az, aki azt hiszi, hogy nem. Kíváncsi vagyok, hány csaj akarna összejönni ilyennel:


[link]


Csak a hasonló kaliberűek értelemszerűen.


Ideje lenne már kezdened valamit magaddal, mert kib@szott irritáló a vergődésed.

2012. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező nem küldessz egy képet? csak a kíváncsiság miatt. Illetve leírhatnád, hogy pontosan hány cm/kg vagy.
2012. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz. 170 magas vagyok és az elmúlt 5 évben nem volt olyan, hogy ne lett volna barátnőm. Jó persze nyilván volt 1-2 hét köztük, de a lényeg a lényeg, hogy nem attól függ, hogy lesz-e párkapcsolatod hogy milyen magas vagy. Csak a megfelelő lányoknál kell próbálkozni.
2012. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem állandóan a net előtt ülnél és napi szinten nyomatnád az idióta kérdéseid, hanem magadat fejlesztenéd testileg-lelkileg még egyszer az életben lehetne nőd is.

De gondolom egyszerűbb mindent másra kenni. ;)


És leírom neked ide ezredszerre is, hátha végre elolvasod: MINDENKINEK számít a külső, még neked is! Te se lennél együtt olyannal, akit soha nem csókolnál meg, mert rosszul vagy tőle.

2012. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!