Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes társkeresésbe hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresésbe hogyan érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés
Persze vannak ilyen mindenféle oldalak (pl randivonal.hu meg még számtalan másik, egyáltalán melyiken érdemes? vagy akár több is szóba jöhet egyszerre?), mire érdemes figyelni, van aki így ismerkedett meg a párjával? Vannak ilyen fizetősek is (vagy ingyenes oldalnak fizetős szolgáltatása) Azokat érdemes igénybe venni? Van olyan, hogy férfira ráír egy nő az ilyen oldalakon, vagy általánosságban ott is inkább a férfi kezdeményez?
2011. márc. 24. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mint tanácsom az, hogy ne a My Vipen kezdj...
2011. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elárulom ez csak a kicsit konzervativ országokba divat már hogy a fiú kezdeményez ha kiharcoltátok az egyenjoguságot akkor merjetek ti is mint az Északi nők ott nem csak a neten de a kávézoba is simán oda mennek egy csávóhoz ha megtetszik nekik. Neten meg nem oly mindegy ki kezdi.
2011. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanúgy, ahogy élőben. Ha fiú vagy, legyél jóképű, v tegyél fel egy képet a BMW-dről! Ha lány, derüljön ki az adatlapodról, h legalább 2 számjegyű az IQ-d!
2011. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy ne is neten ismerkedj! Az indok egyszerű: az ilyen társkereső oldalakon a pasik 85%-a csak laza kapcsit keres (egyszerűbben: csak szex). Én mondjuk szerencsés voltam...interneten keresztül ismertem meg a párom és már 2 éve együtt vagyunk. a Love.hu elég jó oldal. Ha mégis neten ismerkednél én azt javaslom! :)
2011. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogyan
2011. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sehogy...

csak csalódni fogsz... mindenki csak szexelni akar, aki meg nem az azt hiszi hogy meg akarják fektetni -.-"

2011. márc. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hosszú türelmes meló.


Először is ki kell deríteni ki honnan, ha a világvégén van nem érdemes.


Ha azonnal találkozni akar, akkor csak le akar húzni, találkozhatsz de ne vigyél túl sok pénzt.



Próbálj vele napi kapcsolatot kialakítani msn en vagy a cseten.


Minimum fotócsere vagy webcamozás után hívd találkára vagy miután telefonon beszéltél vele.


Aztán a többi már a személyes fellépéseden múlik, nameg a fogadtatáson.

2011. márc. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!