Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig nincs barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nincs barátnőm, pedig 16 és fél éves fiú vagyok. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Több lány is mondta már hogy tetszek neki, de ők nekem nem jöttek be. Volt néhány lány az életemben akivel szívesen összejöttem volna, de lényegében esélyem sem volt náluk. Szerencsétlennek érzem magamat. Lehet hogy túlságosan maximalista vagyok? Csak megszerezhetetlen nőkkel próbálkozok. Igazából félek a barátaim véleményétől is, mert ha egy nem túl jó nővel jövök össze, akkor le fognak érte szólni. Hozok egy példát is: Van az osztályban egy lány, aki nem egy kifejezetten jó nő, de nekem bejön, bírom a prűd stílusát, és simán össze tudnék vele jönni, mert látszik hogy van esélyem nála. De mégsem merek vele összejönni, mert a haverjaim folyton azt mondják hogy milyen idegesítő kis hülye az a lány. Ha összejönnék vele akkor azt gáznak érezném. Nagyon hülyén érzem magam, megértem ha komolytalan, sértegető kommentek fognak jönni, de azért remélem valaki tud érdemben válaszolni.

2015. ápr. 18. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

fordítok:

csak a népszerü mindenki által kedvelt nők után futok, viszont én fele annyit sem tudo kfelmutatni mert egy tucatsrác vagyok igy a nők kiröhögnek..."

2015. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

ad1: Nyugi normális ha nincs még barátőd.

ad2: én értem hogy fontos a barátok véleménye DE ez a TE életed és ne ők döntsék el neked ki jöjjön be és ki nem :)

ad3: Ne sértődj meg, nem azért mondom, de ha gáznak érzed hogy azért ne próbálj meg egy csajt aki neked bejön, mert a haverok azt mondták, akkor még nem is vagy kész egy kapcsolatra.

2015. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha a barátaid tényleg a barátaid, akkor nem fogják felülbírálni, kit is választasz. Ha neked az a csaj jön be, akkor az a csaj jön be. A döntés a tiéd, nem a barátaidé. Nem kell nekik elszámolnod vele, sem megmagyarázni, sem megfelelni ebben a tekintetben.
2015. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A haverok nemsokara szetszorodnak suli utan kicsi az esely, hogy meg osszejartok mindenki megy a sajat feje utan , ha tetszik neked a csaj akkor mindent bele, ha bajuk van akkor meg az az ő bajuk
2015. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Üdv a klubban 16/L
2015. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az első jól fordított, pontosan így érzem én is. Népszerű csajt akarok magamnak, de az úgyse fog sikerülni. A többiek is jókat írtak, valóban nem állok készen egy kapcsolatra. Csak kicsit szarul érzem magam, hogy mindenkinek van barátnője csak nekem nem. Anyám megkérdezte, hogy meleg vagyok-e, mondtam neki, hogy nem. :/
2015. ápr. 18. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt barátnöm anyám meg kapcsoalt alatt is azzal cukkolt hogy meleg vagyok... sóval ne ijedj meg az anyák szeretnek kö*ögösködni :D
2015. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A másik probléma pedig hogy nem igazán gyakran szoktam új lányokat megismerni. Nem vagyok szerelmes senkibe. De hol/hogyan tudnék új lányokkal megismerkedni?
2015. ápr. 18. 23:38
 9/11 anonim ***** válasza:
lol o.O mindenkinek van bnője csak neked nincs?:D hallod ezt ne vedd sértésnek:D de pl a sulimban is az olyan pasik vannak többségben akik 18-19 évesek és még sosem volt senkijük:D szóval sztem te 16 évesen még ne nyavalyogj:D 16/L
2015. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csak egyre rosszabb lesz a fiúk sorsa, míg egy fiú örülhet manapság ha 16-18 évesen lesz nője, a jövőben már ez ki fog tolódni 25-30 évre is! míg a csajoknál épp fordítva már a kis pisis 8-10 évesek fogják kefélgetn lassan a vén papik, ha ez a beteges világ így megy tovább...
2015. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!