Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert csinalta ezt ha mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalta ezt ha mar nem kellek neki?

Figyelt kérdés

A baratommal szakitottunk, aztan csunya vege lett a dolognak,mert kihasznalt meg szakitas utan.. Aztan megmondta hogy vege,mert megy kulfoldre.

Voltam egy buliban ,o ott dolgozik, es folyton bamult, es nem nezett ki valami vidamnak, meg a haverjaival is rollam sugdoloztak.. nekem is mondtak a barataim hogy allandoan nez ..

Nem is koszontunk egymasnak , es rettentoen haragszom ra amiert ezt tette velem ..Probaltam magam jol erezni,es sikerult is, meg csak azert is hogy lassa megvagyok nelkule is.

Lehet hogy zavarta a dolog? Neha neha ossze is neztunk..

olyan fura volt.



2015. ápr. 19. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kellesz neki, csak rájött hogy mennyire elcseszte.
2015. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vissza ne fogadd!Szarj a fejere.
2015. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor miert nem jelentkezik vagy csinal valamit?:(

nemhiszem hogy kellenek neki. :(

Az a baj hogy meg mindig nagyon szeretem ..

2015. ápr. 19. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
ding ding ding kész az ebéd
2015. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!