Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 5 évig akart, most megkapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 évig akart, most megkapott, már miért nem kellek? (avagy barátság extrákkal)

Figyelt kérdés

Kb. 5 éve megismerkedtem ezzel a sráccal, akkor kavartunk de én másba voltam szerelmes, meg nagyon tetszett külsőre de sosem éreztem azt, hogy szerelmes tudnék belé lenni. Utána eltelt 2 év, megint kavartunk, de közben megismerkedtem megint valakivel akibe szerelmes lettem és utána azzal jártam még 3 évig. Szakítottunk a barátommal, most a haverom is szingli így megint kavarunk, kb. 1 hónapja találkozgatunk már, többször is együtt aludtunk, nagyon összepasszolunk, nagyon jól elvagyunk együtt, folyton bújik, ölel csókol, szájra puszival köszönünk, szóval mondhatni ez már járás....a probléma ott kezdődik, hogy pár napja megírta, hogy nem akar komoly kapcsolatot most, de nem írta konkrétan hogy ezt se folytassuk-e vagy sem, azóta beszéltünk de egyre kevesebbet ír, és nem mondja, hogy találkozzunk :S


Szerintetek miért van ez?? Valaki 5 évig teper utánad, többször mondja az 5 év alatt, hogy szeret és nem bírja ki, sőt pár hónapja mikor bnője volt még NEKEM írta smsben hogy szeretlek! És mikor itt vagyok és én már BELESZERETTEM akkor közli, hogy nem akar semmit. Ilyen komolyan létezik? Nem tudom ezt elhinni.

Annyira rosszul vagyok sajnos, hogy gondolkodtam, hogy ma kihívom beszélni és megmondom neki, hogy hagyjuk az egészet ha ilyen félvállról veszi...viszont valaki azt mondja, hogy nehogy beszéljek vele mert akkor megijed, inkább várjam meg míg kialakul és ő mondja, hogy járni szeretne.... de én már nem bírom ezt, nem tudok tanulni se. :( Kérlek valaki segítsen, hogy mi történik Vele :(

24L



2015. ápr. 19. 07:58
 1/9 CptTomato ***** válasza:

Sokat vártál... most te jártál pórul ez van....

Ha 5év után nem akar tőled semmit a srác akkor majd megint tedd fel ezt a kérdést.

2015. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 évig nem kapott meg most meg hirtelen igen. A helyzet hatalmas fordulatot vett. Valószínűleg ez mindent felborított benne is. Lehet nen lesz folytatása... Ki tudja. De most mindenképp hagyd szabadon. Ha tudja a választ visszamegy hozzád és elmondja. Addig várakozási idő van.
2015. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem gondolod, hogy valakibe 5 évig folyamatosan reménytelenül szerelmes egy épeszű ember. Valószínűleg az elején tényleg szeretett, de akkor nem kellett neked, aztán az évek alatt már csak megszokásból tolta a csajozós dumát, most meg úgy van vele, ha már ennyi energiát beleölt, akkor nem hagyja veszni a befektetést, de igazából az 5 éven át nyomott szeretlek, kellesz, stb dumák mögött már csak a megszokás van, és nem komoly érzelmek.


Egyébként hagytad 5 évig teperni, és most, hogy neked kellene 1 hónapig érte hajtanod, máris kivagy, és fogalmad sincs, hogy mihez kezdj...

2015. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megvarattad ne csodálkozz! Csak meg akart dugni de már nem szeret.
2015. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert akkora balek nincs a világon, másrészt mert r*banc vagy.
2015. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most akard te 5 évig
2015. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ló, jó a szamár is? :D
2015. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg szeretem. De ma leültünk megbeszélni és kiderült, hogy még nem tette túl magát az exén és időt kért. Szóval tisztáztuk így már minden világos. Köszönöm a kommenteke.t
2015. ápr. 19. 23:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az időt kérek duma a lehető leglinkebb kibúvó. Ne dőlj be neki. Nem tudom hány csaja volt/van, tehát, hogy mennyire tud csajozni, de ha tud, akkor egyszerűen nem azt kapta tőled, amit várt.
2015. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!