Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az h ennyire keveset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h ennyire keveset beszélünk? ( meleg kérdés )

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, 15 éves és meleg. A szerelmemmel nagyon keveset beszélünk facebookon de élőben be nem áll a szánk, folyton beszélgetünk, nevetünk, hülyülünk stb.. Ezek után mindíg fel szokott dobódni és akkor fb-on is sokat beszélünk és olyan mint élőben... többé-kevésbé. De aztán másnapra más lesz minden... keveset beszélünk stb. akkor is általában én mesélek, kérdezek... csak este beszélünk, kb. 1-2 órát... ez miért van ? Mellesleg egy nagyon kedves, aranyos srác, aki bármit megtesz nekem, és nagyon szeretem őt, én is rengeteg dolgot megteszek es meg is fogok neki, és nem akarom elszúrni mert életem esélyét kaptam meg... csak 1 baj van... h nem beszélünk sokat... Mellesgel kb. 1 órára lakunk egymástól ezért is fontos az fb... tudom h ezt tőle kéne megkérdeznem stb.. de azért kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is :D. A válaszokat előre is köszönöm :DD én: péntek óta 15/F, ő meg 14/F.

2015. ápr. 19. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Én azt hittem a melegek nem beszélgetnek, csak dugnak, Fifáznak... boldogok. :D
2015. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tévedtél :DD
2015. ápr. 19. 20:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kevés. Szerintem.

Nem kell mindig locsogni. Amit kell megbeszélitek, érdeklődtök a másik iránt, meghallgatjátok egymás lelki hogylétét és kész.

Mi sem szoktunk fb-on beszélgetni a párommal. Élőben jobb, ott adja a helyzet is a témát, vagy az emléket, amit ki lehet tárgyalni. Már a telefon is unalmas. Főleg, mert monoton a munkánk és 1 mondatba belefér minden.

A beszélgetések azért is lehetnek kevesebbek, mert már több mindent tudtok a másikról, ezért azok a témák is kiestek.

2015. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hetero vagyok, de kérdezd meg tőle, hogy miért nem szoktatok. ha elfoglalt, vagy csak nem szeret, ott van még a telefonálás, a viber, ahol lehet beszélni "élőbe" is. vagy a skype, ahol van webcam :D

mennyi ideje vagytok együtt?

2015. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1 hónapja vagyunk együtt... a telefonnal, skypeal stb-vel azért van baj mert nem tudja a család h együtt vagyunk, és,az én rézsmről tuti h gyanakodnának... az én részemről az igaz barátaim tudják csak.
2015. ápr. 19. 20:36
 6/14 anonim ***** válasza:
pedig ez lenne a legjobb. egyszerű, becsukod az ajtót.
2015. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ha az ajtót becsukom attól még mindent lehet hallani ( tapasztalat xd ). pl: tesóm fent van az emeleten és skypeol azt a ház másik végéből is simán lehet hallani, és ha az ember hallgatózni akar akkor meg nagyon.
2015. ápr. 19. 22:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mázlista vagy, hogy valaki iránt érzel vonzalmat, és el is tudod fogadni a másságod ilyen egyszerűen, ehhez sok lélekjelenlét kell :/

Egyébként valószinűleg a személyesség hiánya az oka. Élőben sokkal személyesebb, amikor az ember tényleg közel érzi magát a másikhoz. Semmi bajom a facebookal, néha nagyon hasznos tud lenni, de ott fizikailag nem vagy a másikhoz közel. Vagy a barátod nem szereti a facebookot, vagy egyszerűen csak nem szokott felmenni.

2015. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
kdves utolsó: az lenne a normális ha mindeki el tudná magát fogadni... akár meleg az illető akár nem... de ez nem jelenti azt h meg is kell elégednai mindennel... am tényleg nincs fent sokat
2015. ápr. 19. 22:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

És, mi lenne akkor, ha nem úgy beszélgetnél vele, hogy,mittudomén, szia, szerelmem, hanem, mintha a haverod lenne:D

És akkor, ha csak néha, de skype-olhatnátok:)

Van még néhány ötletem, ha írsz egy privit, azokat is leírom:D

2015. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!