Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitenétek? Fogyni szeretnék...

Segitenétek? Fogyni szeretnék kb.10 kg-ot. Így fogok fogyni? Reggeli: 1 kifli szalámival és paprika. Ebéd: Meleg étel de nem főzök külön és keveset ebédelek. Uzsizni nem szoktam.

Figyelt kérdés

Vacsora általában 7 körül van akkor is 1 kifli szalámi vagy főtt tojás.

Este 7 után már nem eszek és kb. 15 percet tornázok mindennap és megiszok 2 liter folyadékot (ásványviz)

Van egy 3 éves kisfiam és utána lehet menni egész nap!

Így van esélyem fogyni?


2011. júl. 2. 16:01
 1/7 anonim válasza:
Én úgy tudtam fogyni, ha nem vacsoráztam semmit. Reggelire jól bezabáltam, ebédre módjával, uzsira zöldségek vagy joghurt, ilyen könnyedebb dolgok és ennyi. Ha nem tudsz lemondani a vacsoráról, legalább hozd előrébb, 6-ra. 6 után semmit nem szabad! 10 kg nagyon sok, kemény sport nélkül szerintem nem fog menni... ja és fehér kenyérnek (= kifli) ints búcsút ez alap.
2011. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a kiflit cseréld le pufasztott rízsre, vagy fuffasztott búzára, a szalámit meg párizsira vagy sonkára. Ebédre a kis adag meleg kaja szerintem okés, teljesen érthető, hogy a kisfiad mellett nem főzöl külön. Szerintem mindenképpen fontos lenne egy laza tízórai és uzsonna, pl. light joghurt, kefír, ilyesmi...egyél sok idény zöldséget és gyümölcsöt, aminek nem horribilis az ára! a 15 perc torna és a kicsi utáni rohangálás úgy gondolom egyelőre elegendő. Szerintem sikerülhet lefogynod, csak adj magadnak rá időt, ne rohanj. Ha 10 kilót szeretnél fogyni, akkor amúgy sem lehetsz nagy súlyban. Sok sikert!
2011. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sun84 válasza:

Szia!


Én csak a saját nevemben szólhatok, de "ennyi" étellel én soha nem tudtam még fogyni:(:(...ebédre egyél minél kalóriaszegényebb dolgokat, fehér hús, zöldségek, alacsony kalóriatartalmú gyümölcsök,ha a vacsit pedig lecseréled egy salátára öntet és sajt nélkül például, akkor szerintem hosszú távon hatásosabb lesz. Vagy próbáld ki a 90 napos fogyókúrát, nekem az régebben tök hatásos volt, és nem kellett éhezni, egy hónap alatt tuti volt a minusz 5-6 kg. Én most 6 hét alatt fogytam 10 kg-ot, de erről nem is nagyon irkálnék, mert ahogy látom itt néhány felhasználót más kérdéseknél, szerintem leharapnák a fejem...sok sikert!:)

2011. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sun84 válasza:
Olvasva az előttem szólóakat, igaz az az abonettes hozzászólás, hogy jobb a kiflinél, de sajnos én is sokszor meghalok egy darab szén-hidrátért, és akkor még a kiflivel jár legjobban az ember, mert annak a legalacsonyabb a kalóriatartalma az ilyen cuccok közül. És szerintem az téves hogy csak kemény sporttal lehet leadni annyit. Igaz, az úgy sokkal egészségesebb és a zsírod alakul izommá, de én soha nem sportoltam, mert egyszerűen nem szeretek, és mégis minusz 20kg-nál tartok.
2011. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sun84!

Lehet, hogy fogytál 20 kg-t, de attól még nem vagy egészségesebb. Akár 50 kg-ra is lefogyhatsz torna nélkül, viszont nem számolsz a zsigeri zsírral, ami a szerveid között bújik meg, és sok betegség okozója lehet! Aki nem mozog, és úgy fogy sokat, még 50 kg-san is elhízott lesz. Nem feltétlen a kiló az atyaúristen, létezik testzsír százalák is! ezt nem bántás képpen írtam, csak, hogy tudj róla.

2011. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 6 után nem evés marhaság. Akkor ha 6-kor kelsz, 12 óráig éheztetnéd a szervezeted?

Én 4 hónap alatt fogytam 12 kilót. Nem mozogtam különösebben, de valamennyit azért csináltam a nem megerőltető fajtából (30 perc). Kevesebbet ettem, lemondtam a zsíros húsokról, a cukros italokról, és teljes kiőrlésű kenyérre cseréltem a fehéret. Nem volt sok feleslegem, de így is sikerült.

2011. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hat után nemevősnek: Ez hülyeség, felejtsétek már el!


Ja, tudom, minden ilyen mítoszterjesztőnek van ismerőse, aki állítólag így fogyott le, aztán honnan tudjátok, hogy a diéta mellett a hat-után-nem ebbe számított-e? Bakker, nincs benned beépített svájci óra, ami pont este hatkor GMT+1 csörög egyet, hogy heló, emésztésügyileg vége a műszaknak, tessék koplalni.


Én több, mint 10 kilót fogytam, és elalvás előtt MINDIG ettem. Minden. Áldott. Nap. Este tizenegykor, hajnali kettőkor, mikor hogy jött ki. A lényeg, hogy MIT eszel alvás előtt (fehérje fehérjével, lehetőleg).


Ja igen, ma éjjel ébren leszek, legközelebb olyan holnap reggel nyolc-tíz között fekszem majd le. Szerinted mennyi értelme lenne este hat után nem ennem? :P

2011. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!