Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetném meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném meg az osztály társamat tartós párkapcsolatra? Többi lent! 18/f

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok,18 éves az osztálytársam is. Nekem nagyon tetszik a lány,már bele is szerettem,szerelmes,vagyok belé,készen állok vele egy komoly kapcsolatra. Én is valamennyire be jövök neki mert ő is úgy áll hozzám például jövök be suliba ő áll a büfébe és rám köszön hangosan,hogy szia Balázs,vagy csomószor volt már hogy meg dicsérte a cuccaim hogy milyen jók meg mindig néz engem és ha rá nézek el mosolyodik,meg mond ilyeneket is hogy jó a hajam,stb. Hogyan szedjem fel? Jó tanácsokat kérek.

2015. ápr. 20. 15:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kapkodni akkor hívd el/menj vele csoportos programokra a haverokkal/barátokkal, lényeg hogy tölts vele minél több időt, ismerd meg és ismertesd meg magad... Suliban is dumálj vele sokat (csak ne nyomd el mert ha zavarod az elég hátrányos)... Ha egy darabig így "nyomulsz" előbb-utóbb kapsz valami visszajelzést hogy barátzóna vagy komolyabban is érdekled. (mind személyes tapasztalat és párszor be is jött). Jó humor, ne légy papucs de légy kedves és tényleg hadd beszéljen, minél több dolgot oszt meg veled annál személyesebb lesz feléd (optimális esetben). Ha viszont barátzóna akkor rajtad múlik... vagy marad haver vagy hagyod és kész (az utóbbi neki sem fog tetszeni). 19/F
2015. ápr. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az a baj félek kicsit, nem tudom mi történne
2015. ápr. 21. 17:12
 3/22 smbence válasza:
Legyél kicsit rámenős, csak egy picit, ja és egy dolgot jegyezz meg, ha elhívod moziba, vagy csak kihívod sétálni, azzal érdeklődést mutatsz, ha eljön, őt is érdekled:)
2015. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szeva hát nem vagyok Facebook beszélő viszonyba mert eddig háromszor beszéltem vele Facebookon. De ez érthető mert idén ebbe az évben jött az osztályba.szerintem nem látta a filmet,mert tudja hogy nagyon szeretem az autókat és akkor szerintem mondta volna.amúgy tok rendes velem csomószor oda jön hozzám beszélgetni,ma is be megyek és rám köszön hogy szia Balázs,meg ma mondta hogy üljek mellé,csak én nem ültem mert ülés rend van és ha meg szeged kapsz érte. De pl ma is tesin oda jött hozzám beszélgetni tok rendes. Akkor pontosan mit írjak neki?
2015. ápr. 23. 17:01
 5/22 A kérdező kommentje:
Amúgy el merném hívni személyesen is,de úgy csak akkor ha kettesben vagyok vele valahol és ahol senki sem hallja. Suliba nem jó mert ugye ott az osztály,mikor megyünk haza felé akkor is ott a buszon az osztály. De szerintem személyesen jobb lenne,csak nem tudok rá alkalmat hogy kettesben legyen vele valahol valamikor akár csak 5 percre. Nah?
2015. ápr. 23. 17:17
 6/22 anonim ***** válasza:
Félrehívod egy percre, és egyeztetitek a randit.
2015. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De nagyon félek,az a baj bátortalan vagyok és nem merem meg kérdezni.pedig tuti van valami szerintem már mert egy csomószor szól nekem meg rám mosolyog meg valahol all ozt oda hív magához meg most sor falat álltunk mert ballagtatunk és nem mellette álltam és oda hívott hogy álljak mellé. Meg ültünk a padon és csomószor oda bújik meg oda simul hozzám meg fogdos.meg ma ló derült hogy a tesója a fodrászom,azon is csak mosolygott. De nagyon félek. 2 hét múlva töltöm pontosan a 18at és pont aznap megyünk pár gyerek Pestre színházba,én is megyek.a lány nem jön, de én el akarnám hívni hogy jöjjön el ő a is mert utána szoktunk menni az aréna plázába és akkor ott tudnék lenni a csajjal jobban külön. De nem merem ezt se hogy el hívjam,sajnos nagyon bátortalan vagyok.
2015. ápr. 29. 15:44
 8/22 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, hogy én is nagyon szoktam félni előtte, de közben már nem. Tehát rá kell szánni magad. :-)
2015. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
hivd el randira nem kell sokat beszélned ha eljön nyert ügyed van többi jön magától
2015. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szóval a kérdés valójában az, hogy hogyan lehetne tiéd a csaj anélkül, hogy neked ezért bármit is tenni kelljen. Mert ahhoz ugye bátortalan vagy. Kapaszkodj meg, pajti! Az életben mindenhez bátorság kell. A legkevesebb a csajozáshoz. Mert mi történik, ha nemet mond?

Tessék: Írd le nekem privátban, mi történik, ha odamész, és valami nem jól sül el.

2015. ápr. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!