Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezekkel mire utalhat? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel mire utalhat? Mit kezdjek ezekkel?

Figyelt kérdés
Egyik lány osztálytársammal a mostani időben elég jóban vagyok, és ő elég fura dolgokat csinál. például nézi a cipőmet, megkérdezi hanyas a lábam, én mondom hogy 44, erre ő meg elkezd kacéran mosolyogni rám, ( ugye lábméret-péniszméret összefüggés) egyszer meg szünetbe ülök a padon, az ölembe ül, később meg: szerintem tudja hogy nagyon beindítanak a formás lábak, és órán az ölembe teszi a lábát, vagy csak a kezét a combomra teszi, elkezdi simogatni, vagy csak megölel, hozzámbújik ilyenek... de szerintem nem szerelmes belém, nem nagyon beszél velem, csak szórakozik vagy nemtudom... de egy másik srácba meg bele van zúgva, mindig vele van, látni rajta hogy imádja azt a gyereket, de azzal meg nem csinál ilyeneket, azt max ha néha megöleli... nekem tetszik ez a lány, szerintetek nyissak felé? vagy mit csináljak?

2015. márc. 27. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Te leszel a szexrabszolga, ha hozzámegy a másikhoz.
2015. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyiss felé, és megtudod. Veszteni valód nincs.
2015. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne dugjuk helyetted?
2015. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!