Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy már nem vagyok szerelmes belé?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok és már egy ideje nem vagyok szerelmes a barátnőmbe. Már többször szakítottunk, de végül mindig elérte, hogy kibéküljünk. Utána egy ideig jó is volt meg minden, de most megint bajok vannak és mindig megpróbálom, hogy jó legyen meg minden, de mivel voltak már előre megbeszélt programjaink vártam eddig. De én már február óta tudom, hogy ez nem fog nálunk menni. Sajnos még egy évig egy suliba járunk, szóval nagyon nem tudom elkerülni sem.


Mit csináljak, hogy ne fájjon neki, de végre mindketten szabadok lehessünk?

19/f

18/l



2015. ápr. 20. 22:05
 1/9 RRR ***** válasza:
szerezz be neki egy pasit magad helyett
2015. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy egyik félnek sem fáj az elég ritka, ahhoz már nagyon mélyen kell lennie a kapcsolatnak de még úgyis sokszor valamelyik félt bántani fogja a dolog.


Szóval tégy egy szívességet magadnak és a barátnődnek és a lehető leghamarabb rendezd le ezt az ügyet ahogy itt írtad, érzed nem fog menni, nincs már meg a kellő érzelem a részedről jobb lesz így, ennyi.

2015. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nicol09 válasza:

"Már többször szakítottunk, de végül mindig elérte, hogy kibéküljünk."

Szóval csak ő akart békülni? Nem értem akkor miért húztad még..

2015. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért békültünk ki mert könyörgött, hogy adjak neki egy újabb esélyt és ezt addig folytatta, amíg hiányozni nem kezdett és nem békültünk ki
2015. ápr. 20. 22:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Normális mondatokkal, szavakkal kell elmondanod a szándékodat, nem tutyimutyizni.


Ha elkezded az érzelmeire gondolva csűrni csavarni, "hígítani", akkor azt fogja gondolni, hogy van megint esély.


Tényleg rendes vagy, hogy a lehető legkisebb mértékben akarod megbántani, de gondolj arra, hogy az sokkal szemétség, hogy te már tudod vége miközben őt még most is valami álomvilágba ringatod.

2015. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sebek nélkül nehéz megúszni. Valaki mindig sérül, ez benne van a pakliban. Túl kell esni rajta, ha tetszik, ha nem. Ez a te életed, nem lehetsz örökké tekintettel másokra.
2015. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sjanos csak egy megoldás van... Keménynek kell lenni. Ha a legkisebb esélyt is látja, akkor próbálkozni fog.
2015. ápr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"azért békültünk ki mert könyörgött, hogy adjak neki egy újabb esélyt és ezt addig folytatta, amíg hiányozni nem kezdett és nem békültünk ki"


Ismerős a helyzet! :D Hát igen ez nem egyszerű.

2015. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Állj oda elé és puszi helyett inkább mond meg neki hogy nem érzel iránta mar ugy mint eddig.még az a halvány tűz is kialudt ami eddig volt. És te már többé ezt nem akarod újrakezdeni!

Ennyi.

2016. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!