Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleőrülök a szerelembe? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök a szerelembe? Volt már több hosszú kapcsolatom de a mostani elveszi az ép eszem. Ez normális?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt, minden gyorsan zajlott, viszonzott szerelem mindketten odavagyunk egymásért, együtt is lakunk 3 hónapja. Ha itthon vagyok és ő dolgozik vagy fordítva, megőrjít a hiánya. Semmi másra nem tudok gondolni csak arra, hogy mennyire hiányzik. komolyan már a munkámra sem tudok koncentrálni. Multhéten iszogattunk hétvégén és kicsúszott valahogy beszélgetés közben neki, hogy a megfelelő alkalmat várja hogy összeházasodunk. Normális hogy valaki ennyire rabul ejt? Nem vagyunk már tizenévesek de úgy érzem magam.

2015. ápr. 21. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd ne húzzátok le a jegygyűrűt a klotyón!
2015. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Azért tetted közzé, hogy irigykedjünk ?
2015. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
szép dolog a szerelem! :) Örüljetek nagyon, hogy vagytok egymásnak! Élvezzétek ki minden percét, mert a rózsaszín köd is elmúlik egyszer :)
2015. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze,teljesen normális.:)
2015. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez király dolog. Nálunk is volt hasonló, csak mivel mindkettőnk hosszú, szar kapcsolaton van túl, ezért a házasság meg a költözés még hanyagolva van egyelőre.


Örülj neki, élvezd ki, az ilyen jó dolog és ritka! :) De beszélj erről neki, oldjátok meg közösen.


Amúgy szerintem egy picit meg fogsz nyugodni idővel (nem rossz értelemben véve).

2015. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen a szerelem. Nem te vagy egyedül szerelmes a világon, bizony volt már olyan a történelemben, hogy két ember belehabarodott egymásba, akár hiszed, akár nem. Nem is értem a kérdést, nyilván csak jólesett közzétenni az érzéseidet. :)
2015. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem dicsekedni akartam. Csak nem tudom normális e. Voltak komoly kapcsolataim, általam nagy szerelemnek hitt kapcsolatok. Létezik, hogy az ember nem elég érett fiatalkorában az érzelmeihez és majd csak idősebb fejjel alakul ki nála ez a dolog?
2015. ápr. 21. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy normális. mindannyian érezzük egyszer-kétszer :) nem csak te vagy a világon szerelmes :))
2015. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normalis! Bar az en elettarsam lenne igy velem! N
2015. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!