Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha úgy gondolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha úgy gondolom, hogy nem leszek így boldog, hosszú távon, ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Kb. 8 és fél hónapja kezdtem el vele beszélgetni egy közösségi oldalon. Én Angliában élek, ő

Magyarországon. Már a kapcsolatunk elején leírta, hogy ki szeretne ide jönni és ezt folyamatosan

mondogatta is. Mivel akkor költözött Magyarországra, még nem voltak ott barátai és a munkáját is

kezdte nem kedvelni, ezért mondta hogy nem gond, és kijön. Mindent leírtam neki az itteni dolgokról, őszintén. A beszélgetéseink egészen különlegesek voltak, egy kedves rendkívül odaadó, okos, és jó felfogású lányt ismertem meg benne. Másfél hónap után találkoztunk először, minden a legnagyobb rendben volt, bár szokatlan volt az első találkozás, ahogy az lenni szokott. Nagyon hamar összeszoktunk, fantasztikus volt az együtt töltött idő. Volt kint nálam még nyár végén, akkor tetszett neki minden. Aztán később is volt itt, de akkor már nem tetszett neki annyira, meg kezdte látni, hogy mennek itt a dolgok és tartott tőle, hogy nem lesz munkája, meg betegeskedni fog az idő miatt. Közben otthon is talált barátokat és megkedvelte az országot. És rengeteg elvárása lett a kijövetellel kapcsolatban. Láttam rajta, hogy ő nem szívesen jönne ki ide, de mondogatta, hogy megígérte, ezért kijön, meg mindenképp megpróbálná itt. Végül úgy döntöttem, hogy hazamegyek. Én szeretek ott élni és annyira nem hajt a pénz és inkább élek ott valakivel, mint itt egyedül. A kérdés csak az hogy kivel.. Azt mondta, hogy nem szeretné, hogy megbánjam, és mondtam, hogy csak akkor bánnám, ha nem lenne jó a kapcsolatunk. Mert még maradnék itt egy kicsit és gyűjtenék még, de előbb-utóbb úgyis visszamennék.


A probléma az, hogy elbizonytalanodtam benne. Most, utoljára volt itt kint 2 napja nálam, mielőtt végleg hazaköltöznék, ami kb 1 hónap múlva lenne. Mindent megbeszéltünk. A baj az hogy már 2 nap után sem tartotta magát a szavához. Elmondtuk egymásnak, hogy mi az ami zavar minket a másikban. Én mondtam, hogy soha többé nem fog ez előfordulni és tartom is magam hozzá. És most azt látom, hogy hiába beszéltünk meg dolgokat, mert ugyanúgy folytatja tovább. És csak annyit mond rá hogy, "bocs", meg hogy "ő ilyen". De ha ő ilyen az nekem nem jó, mert megbánt vele, és észre sem veszi. Amíg én próbálok odafigyelni arra, hogy ne bántsam meg többé azokkal a dolgokkal. Nem tűnik szavahihetőnek, és ez most pont nem az ami kell, mert így nehéz bármit is elhinni neki. És úgy beszél néha, mintha, kételkedne abban, hogy én be fogom tartani a szavamat, amikor eddig még semmi olyat nem ígértem, amit nem tartottam volna meg. Lehet magából indul ki. Egyszer szakítani akartam vele, de 3 napig próbáltam megbeszélni, mielőtt megszakítottam volna vele a kapcsolatot, de csak zsarolt, hogy egyedül marad, meg hogy nem szeretem, meg a fejemhez vágott olyan dolgokat amiket egyébként meg sem említett korábban, de az eszébe nem jutott, hogy miért döntöttem így.Aztán valahogyan sikerült elérnie engem, és megbeszéltük, ígért fűt fát, amiből eddig kb. még semmit nem tartott be. Mondok egy példát: kértem, hogy menjen el az orvoshoz, nem alaptalanul mivel tudja, hogy valami baja van. Ő ezt támadásnak vette, és azt mondta, hogy biztos nem akarom, hogy "itt dögöljön rám": Mondtam menjen el nődokihoz (soha nem volt még) Azt mondta, biztos nem akarok elkapni tőle valami fertőzést. (már rég elkaphattam volna.) Nem veszi észre, hogy féltem. Aztán látszólag ezt is sikerült megbeszélnünk. Most elment a háziorvosához, és egész nap írogatott onnan, káromkodott, meg mondogatta, hogy hazamegy pedig már sokat ott várt. Meg hogy elb***ta a napját vele, meg éhes meg álmos. Akkor miért volt fent éjjel 1-ig és miért nem vitt kaját? Kb. mert nem érdekelte az egész. Szeretem és jót akarok neki, de úgy érzem, hogy néha ez hiábavaló. És ez a legrosszabb. Hazamennék hozzá, de ahogy kezdem megismerni, nem biztos, hogy hosszú távon ez jó lenne nekem... :(


32 éves vagyok, ő 23 éves. A korkülönbség, (ha emiatt nem) más okból nem jelent problémát közöttünk. Azt hittem érettebb, úgy tűnt. De nem fogja fel, hogy neki is tennie kell, hogy jó legyen a kapcsolatunk. Azt mondja amikor együtt vagyunk akkor minden rendben van. Tudom, hogy a távkapcsolat nehéz, de nem ő az, aki megkönnyíti az biztos. És már csak 1 hónapot kéne kibírni. 8 és fél hónap alatt 3 és fél hetet voltunk együtt, akkor könnyű kedvesnek és jónak mutatnia magát.



2015. márc. 3. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Any*d olvassa ezt el.
2015. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne szórakozz,azt hittem huszonéves vagy.32 évesen feladnád az életedet egy éretlen,buta csajért aki 23éves kora ellenére nem volt még nőgyógyásznál,nem foglalkozik magával ? Az tetszene neki hogy gyűjtsd a lóvét aztán hazagyere.Érzelmileg is tud zsarolni úgy látom.Kapd össze magad,és nyisd ki a szemedet végre,és ne gyere haza.
2015. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 gennygumó ***** válasza:
100%
3 és fél hét személyes kapcsolat után, tudod ki költözne haza, főleg, ha így viselkedik. Szerintem felejtős, még nagyon gyerek, legalábbis a dacossága ezt támasztja alá számomra.
2015. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Ne legyél már hülye!! én 32 évesen nőként mondom ezt..

Annyit nem ér egy párkapcsolat sem, hogy feladd érte, amit elterveztél, vagy elértél..Inkább keress egy olyan lányt, aki érettebb és korban is jobban illik hozzád.32 évesen már a családalapításon kéne hogy járjon az eszed, nem ilyen kis szeleburdi csajszikkal foglalkozni..Amúgy meg az előttem hozzászólok is bölcsen mondták, hogy három és fél hét személyes kontaktusra nem lehet alapozni..az semmi..távkapcsolatokról meg annyit, hogy ha az ember igazán szeret valakit simán kibír fél évet is..nekem a vőlegényem ment ki amikor egy éve voltunk együtt Angliába és amint lediplomáztam én is mentem utána..:) Szerintem, ha ennyi negatívumot tudsz a csajszi számlájára írni és ilyen kevés pozitívumot, akkor már te is tudod mit kéne igazán tenned..

2015. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A személyes kötődés kontraproduktív. Minden áron kerülendő. Érzelmileg sebezhetővé tesz. Ne hagyd, hogy emiatt megszívd, szerintem felejtsd el minél hamarabb.
2015. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mike44 válasza:
49%

Én hasonló cipőben jártam, én is Angliában élek, a lány akivel összejöttem pedig Magyarországon. Én 31, ő 27. Nekem kevesebb ideig volt vele személyes kontaktom, ami volt, az nagyon jó volt, de valahogy éreztem hogy nem oké valami. Igaz miután először találkoztunk ( 5-6 nap egymásután ) vissza kellett jönnöm, és 1 hónapig minden áldott nap beszéltünk telefonon, ami még szintén jó volt. Aztán egy hétvégére ismét hazamentem miatta, és nem volt rossz persze, de nem váltunk el kb. sehogy, aztán telefonba mondta meg hogy nem akarja ezt, nem érez olyat..És még konkrét váaszt sem adott..pedig ő is rendes lány. ( vagy mégsem? )

Én csak azt javaslom neked, hogy ne engedd hogy egy ilyen kis éretlen valaki irányítson, és FŐLEG ne egy 23 éves. Én rájöttem hogy 30 alatt a kislányok nagyrésze arra jó, hogy megfekteted őket, majd szépen hazaküldöd, de még zuhanyozni sem hagyod, majd otthon elintézi ha el akarja. Egy nő 30 felett lesz nő és kész. Akkor is, ha most ezen besértődik valaki. Ez van. Biztos úgy vagy vele hogy most jaj istenem, egyedül mi lesz, és hogy szeretted, de vizsgáld csak meg egy kicsit magadat belülről, hogy mit is szeretsz ebben a kislányban? Őt tartod a másik felednek? Le tudnál vele élni egy életet? Vagy csak egy rózsaszín ködöt keresel, ami úgyis elmúlik, és az égvilágon semmi értelme. Ezt az egészet szépen engedd el, és légy hálás, hogy nem költözöl haza miatta, mert akkor lenne csak keserű az életed. És ami a legfontosabb. SOHA de SOHA ne mástól várj boldogságot, hanem magadtól. Az benned van, csak lehet hogy nem veszed észre. Addig míg ez nincs meg, KIZÁRT hogy normális kapcsolatod legyen, hogy normális embert vonzz be. Ilyen egyszerű :)

31/F

2015. márc. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2015. márc. 7. 23:55
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer a válaszokat. Természetesen, csak kíváncsiságból kérdeztem meg, ez nem befolyásol a döntésemben. 2 napja azonban (ettől függetlenül) véget vetettem ennek a kapcsolatnak.


Ugyanis az történt, hogy felajánlottam neki, hogy mivel úgyis tart az orvostól, elmegyek vele, ha hazamentem. Ez az egy hónap már nem számít, ha még eddig egyáltalán nem volt. Nos ekkor hirtelen elintézte 2 nap múlva. Elment a nőgyógyászhoz Péntek délután, azonnal megvizsgálták és minden rendben volt, semmilyen papírt nem kapott róla, és nagyon rossz volt és soha többé nem megy. És persze a fejemhez vágta, hogy minek kellett elmennie, semmi baja nincs, csak azért kellett mert a korábbi barátnőim is voltak. (több eszük is volt :P )

Egy hét múlva rákérdeztem, hogy a rákszűrés eredménye mikor érkezik meg. Azt mondta tüdőszűrésen még nem volt. Mondom nem az hanem a nőgyógyászati. Azt mondta olyan nem volt. CSAKHOGY! :D Pontosan elmondta, hogy a doki milyen vizsgálatokat végzett el rajta. Kérdeztem az orvosa nevét de nem emlékezett rá. Az csak a hab a tortán, hogy MÁV kórház már nem is létezik. :D Mondtam, hogy van egy ismerősöm aki név alapján meg tudja nézni a TB számot, és az alapján meg az orvosi előzményeket. (ez nem volt igaz, de akkor már biztosan tudtam, hogy hazudik) A válasz az volt, hogy de g*ci vagyok, hogy kémkedek. A további megnyilvánulásait le sem írom. Majd az mondta, hogy elmenne, ha lenne kivel. Lenne, mert anyja ott van, de nem is ez a lényeg, hanem hogy én ajánlottam fel, hogy úgyis hazamegyek, menjünk el együtt. Erre hirtelen "elintézte."


Összegezve: fejemhez vágott olyan dolgot, hogy miattam "szenvednie" kellett a dokinál, ahol nem is járt, tehát hazudott. Nem csupán füllentett, elmondta, hogyan ment oda, és mit csinált az orvos, és ez milyen kellemetlen volt neki, és persze ez miattam van. És mindegy, hogy milyen témában, de hazudott. Ő is csak egy olyan ember, aki csak beszél az őszinteségről. És az csak az utolsó csepp volt a pohárban. A pohár tartalmáról még nem is beszéltem. :)

Sajnálom ezt az egészet, őt már nem annyira, csak a rá pazarolt időt, energiát, pénzt.


Igyekszem normális, őszinte társat találni, és ezt kívánom mindenkinek. :)

2015. márc. 17. 00:53
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok,jól döntöttél :) Orvoshoz meg minden nő főleg maga miatt megy el,legalábbis a normálisak :)
2015. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogyhogy kiemelted? Történt a szakítás óta valami fejlemény?
2015. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!