Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy nincs kedvetek, energiátok a szexhez? Hogy egy nyűg csak? Meg már úgyis ismeritek, hogy milyen azzal a pasival, akivel évek óta együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Szakítani viszont nem akartok, mert amúgy jól kijöttök.

2014. ápr. 25. 09:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen gondom.
2014. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Ez milye egy hülye felfogás.

Nem is szereted a fiúdat igazán.

2014. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Persze volt mar ilyen,hogy nem volt kedvem a baratnömhöz,de par nap kihagyas,es vlahogy mar en akartam jobban. Probaljatok ki mas pozban,esetleg mas helyen,ami kicsit izgalmsabba teszi.
2014. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Én nem egyszer kétszer volt olyan hogy nem volt energiám hozzá, de az csak mert rengeteget dolgoztam abban az időben. De azon kívül imádom a szexet a párommal, és mindig kitalálunk valamit hogy ne legyen unalmas. 20L
2014. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Már mindenhogy csináltuk anno, meg hát minden póz véges... Én sem vagyok elégedett magammal, igyekszek sokat sportolni, sminkelni, szép ruhákat venni, de világéletemben önbizalomhiányos voltam. Sőt, az is rádob egy lapáttal, hogy ő még csk a második a sorban..... és így úgy érzem, hogy amikor azt mondja pl hogy jól sz...pok, akkor nem hiszem el és azt mondom, hogy ugyan már, ez lehetetlen, mert te a második vagy akit less...ptam.
2014. ápr. 25. 09:49
 6/44 anonim ***** válasza:
Mit számít hanyadik? Ne így gondolkozz.
2014. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Mert ha pl a huszadik lenne, akkor elhinném hogy igenis, jó vagyok, mert nem hiába feküdt le velem húsz ember. Na meg tapasztaltabb is lennék. Viszont nem azt mondom, hogy nem lehettem volna ennyi emberrel, csk valahogy én nem vagyok az a nyomulós. Volt még néhány pasi, akikkel simán lefekhettem volna, sőt a haverjaim is lefeküdtek volna velem, deee azért az már nem ugyanaz...
2014. ápr. 25. 09:52
 8/44 anonim ***** válasza:
attol szophatsz jol,hogy meg csak a masodik,mindegy hanyadik,gyakorlass teszi a mestert. Nem lehet,hogy inkabb masik fiura vagsz,hogy kiprobalnad,hogy milyen lenne masik fiuval?
2014. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Hát de... kipróbálnám, de már nem vagyok akkora ribi. Meg aztán látom egyes nőismerőseimet, hogy mennyit szenvednek a bunkókkal... nehéz normális pasit találni.
2014. ápr. 25. 09:54
 10/44 anonim ***** válasza:
Ha 20 férfit leszopsz nem biztos azért voltak veled, mert jó vagy...........
2014. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!