Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok létre jöhet szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok létre jöhet szerelem azzal akit sosem láttatok, nem ismeritek az életkorát, viszont nagyon meggyőző és jó kommunikatív képességei vannak, de csak internetes csevegésen keresztül ismertek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 23:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

szóval sormásak a betűi...hmm, elég szekszi!

te egy elképzelt képbe vagy szerelmes!

vigyázz, nehogy férfi legyen :S

2014. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
izé, formásak :D
2014. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem igazán szerintem, de nem vagyok lány majd aki lány az megmondja.
2014. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Esetleg megkedvelheted de szerelmes semmi képp. Egyáltalán nem ismered. A kémia akkor jöhet létre ha testi kommunikáció is jelen van. Szerintem.
2014. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Pedig a shades of cool épp olyan misztikus mint egy love in the shade. Az az egy ilyen szerelem mint ami a kérdésben szerepel.
2014. jún. 26. 00:08
 8/21 A kérdező kommentje:

'Sormásak a betűi' tudom hogy elírás, korrigáltad, ennek ellenére tetszik a szó. Eredeti. Lehetne egy olyan emberre mondani aki minden írott sorában más alakú eltérő formakarakterű betűket használ, és emiatt szétszórt rendet nem ismerő megbízhatalan személyiség.

Az az, sormásak a betűi.

2014. jún. 26. 00:22
 9/21 anonim ***** válasza:
örülök hogy hozzájárulhattam a személyes szótárad bővüléséhez :D
2014. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én is örülök neki. Mármint a szótáramat hogy gazdagítottad. Végre valami eredeti! Ebben a kommunukációs közhely óceánban. Hogy elírásból született? Az nem igaz! Ha nem válaszolsz sosem jön létre. Válaszoltál, és megalkottad a magyar nyelv legújabb közmondását!
2014. jún. 26. 00:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!