Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » ízlésficam más is van ezzel így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ízlésficam más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Vannak lányok akik szerint nagyon helyes vagyok. Valaki szerint szép férfias arcom van. Viszont van egy kisebb hibám, amit ha észre vesznek helyesből csúnyába megyek át. Ezt általábban csak az veszi észre , aki régóta ismerek. Párkapcsolatoknál viszont , számomra nem a külső az ami fontos. Barátaim szerint ízlésficamom van. Sokszor olyan lányokkal jövök össze, akinek nem olyan szép arca van. De engem nem nagyon tud érdekelni más véleménye.

2015. ápr. 25. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Általábban amit először mondanak , milyen szép szemed van. Pedig az nem olyan szép mint gondolnák.:)
2015. ápr. 25. 17:26
 2/7 2-es vagyok ***** válasza:

"De engem nem nagyon tud érdekelni más véleménye"

Ha így gondolod el se mondom az enyémet ^^"

felesleges volt akkor kiírni a kérdést...

2015. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
üvegszemed van ?
2015. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. De írd csak le nem úgy értettem. Hanem hogy milyen véleményel vannak a barátnőmről.:)
2015. ápr. 25. 17:29
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Dehogy:D
2015. ápr. 25. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Elarulnad kommentbe mitol mesz at helyesbol csunyaba? Es az egyaltalan nem izlesficam hogy a belsoertekekre "utazol" az szerintem a normalis. Vegulis lukra mesz vagy part keresel mert nem mindegy a szep arc meg jo test idovel elvesz de egy kedves ember szep lelekkel aki szeret mindig az marad :)

18/L

2015. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem...
2015. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!