Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezzel mit kell tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Nos van egy srác aki régóta tetszik viszont lassan 1 éve van barátnője ( na jó azért az még messze van h egy év legyen) akit szeret magával hordani a közös társaságunkba a barátaink is sokszor kérdezik h mi van a lánnyal én meg ahogy meghallom a nevét hányingert kapok. Egyik nap beszéltem a fiúhoz aki egyenesen a szememhez szegezte h ugye tetszem neked? én meg dehogy maradj már.. aztán együtt kellett mennünk valahová ahol elakartam mondani neki h igen tetszik még akkor is ha tudom h hülyeség csak hozta magával a barátnőjét és ezért nem mondtam . majd mikor megint kettesbe beszéltem vele ő nekem szegezte a kérdést én pedig ismét letagadtam. .. azóta nem igen beszéltünk négy szem közt nem értem mért kérdezgeti ezt ha láthatóan szereti a barátnőjét nagyon is

l/ 16



2015. ápr. 22. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy látja rajtad, hogy mintha tetszene neked, és megkérdezni.

De ha nagyon kombinálni akarnék, akkor azt mondanám: lehet ő is így érez, csak biztosra akar menni, addig nem dobni a csaját, amíg nem tudja biztosa, hogy te is tetszel neki :D

2015. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* hogy neked is tetszik
2015. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"lassan 1 éve van barátnője ,,, akit szeret magával hordani"

Mintha valami táska lenne.


"ahogy meghallom a nevét hányingert kapok"

Ezek az irigység és féltékenység tünetei.


Szerintem idegesíti, hogy folyamatosan bámulod, emiatt kérdezi h tetszik-e neked. De látszik h ostoba csitri vagy, fölösleges bármit is magyarázni arról h qrvára nem szép dolog belerondítani egy kapcsolatba, az agyad úgyis kisebb mint egy csirkéé.

2015. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

egyes köszi de nem hiszem

3-as az ő korában ez a típusú lány olyan mint egy státusz szimbólum am meg igen lehet sőt biztos h féltékeny vagyok tudom .. am meg úgy kezelem a fiút mint barátot nem nem bámulom köszi am ami az agyi kapacitásom illeti annak se lehet több akibe ennyi empátia szorult ha nem segítesz maradj csöndbe

2015. ápr. 22. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!