Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Adott a tökéletes srác és a tökéletes kapcsolat (3 hónapig). Aztán közbe jön több, mint 1000 km távolság. Direkt többször rákérdeztem, mielőtt elment, hogy abbahagyjuk-e. Minden nap beszéltünk. Olyan szituációkban tudott hívni! A barátainak is mindig kihangosított, mintha én is ott lettem volna. Egyszer egy versenye előtti éjszakán még felhívott, hogy hallani akarja, a hangomat, mert szerencsét hoz.

Viszont mióta elment, nem tudtunk találkozni. Azt mondja, ha majd jön Magyarországra akkor találkozunk. Akar is, de nem tud. Én már sokszor sokféleképpen megpróbáltam utána menni vagy meglátogatni, de azt mondja nem. Egyrészt, mert elfoglalt, másrészt, mert náluk nincs semmi látványosság, nem tud vendégül látni (koliban lakik 5 másik sráccal egy szobában - ők nem olyan "szabadok", mint mi). Azt mondta nyáron vendégül lát.

Sportoló, úgy néz ki a hete:

hétfőtől péntekig suli, mellette gyakornok. Két hetente péntek-vasárnap versenyen van, amikor nem versenyzik, akkor edzenek. Ezek, mint kiderült kötelező programok. Alig van szabadideje.

Nem bírom már, hogy ne találkozzunk. Nagyon szeretem, tökéletes volt minden. Egyikünk sem akarta abbahagyni. Soha nem adott okot a féltékenységre, olyan dolgokat megtett, amiket mástól kikönyörögni sem tudtam, neki meg természetes volt.

Több, mint két hónapja, hogy csak telefonálni tudunk. Gondoltam már arra, hogy tovább lépek, de nem megy, nagyon szeretem. Mit lehet ezzel kezdeni?



2015. ápr. 23. 21:59
 1/1 anonim válasza:
Egyénfüggő, ki mennyit bír. Mennyi ideig lesz külföldön? Mikor fog hazajönni? Várni mindenképpen várnék rá, hónapokat, de akár még 1-2 évet is, ha annyira tökéletes a kapcsolat. Viszont ha sokáig lesz külföldön és nem tudjátok normálisan megoldani a találkozásokat, akkor szerintem tovább kellene lépned.
2015. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!