Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet még ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még ezek után?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve együtt vagyunk. Múltkor azt mondta nekem, hogy ő ezt már így nem bírja tovább, hogy mindig veszekszek vele és jobb ha szakítok. Viszont azt is mondta, hogy még mindig szeret, de már úgy látja, hogy nem fogok úgy sem megváltozni.. Mostmár tényleg lemond rólam? Úgy látom már bárhogy törekszem nem tartja hitelesnek... Ezért minden még mindig úgy van ahogy van. Tulajdonképpen azért veszekedtem sokszor vele, mert nagyon sokat voltunk egymástól távol. De a veszekedéseim sajnos csak még nagyobb távolságot eredményezett köztünk. Már tudom, hogy nem támadással kellett volna mindig ezt lereagálni.. Most tulajdonképpen itt az a lényeg, hogy ha már egy fiú eljut a barátnőjével a szakítás gondolatáig, akkor szereti még vagy akkor már tényleg vége? Mert én sajnos nagyon szeretem... :( Végül nem szakítottunk, és én próbálok mindent megtenni, hogy bebizonyítsam neki, hogy jól megtudunk lenni egymás mellett, és olyanok lehetnénk mint régen... Képtelen vagyok lemondani róla... 19/L

2015. ápr. 28. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
távkapcsolat? akkor felejtős
2015. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem teljesen távlókapcsolat... mert az apjánál él egy másik városban, és itt az én városomban kolis. de 100 km távolság van a két város között, és én csak ritkán tudtam eddig hozzá menni. Hétköznap is alig találkoztunk, pedig egy suliba jártunk. De neki valahogy nem voltak igényei a találkozásra. Ebben az évben meg szinte mindegyik 7végét otthon töltötte. Szóval kb általában egy pénteki napon találkoztunk pár órára. A koliba már jobban szeretett lenni, minthogy velem találkozzon... :/
2015. ápr. 28. 14:02
 3/8 A kérdező kommentje:
távkapcsolat* bocsi hogy félregépelek...
2015. ápr. 28. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennek már annyi. Másra nem volt jó ez minthogy megtapasztald milyen egy kapcsolat és milyen hibákat lehet elkövetni, ami tönkreteszi - ezt te mutattad be. Most vagy tanulsz a hibáidból és a következő kapcsolatodban ezeken javítasz, vagy őrült macskás nő leszel öregkorodra :(
2015. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, sokat tanultam, tapasztaltam. Ő az első kapcsolatom. De nem akarom elengedni :'( Őt akarom.. Én hiszek benne. Boldoggá akarom tenni. Remélem majd egyszer újra ő is érezni fogja ezt. De persze igazad van ezt is tudom. De én minden tőlem telhetőt megteszek és boldog lesz velem.
2015. ápr. 28. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret eléggé. hagyd a fenébe.
2015. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szeret eléggé, nem szeret úgy, ahogyan az Téged megelégedetté tenne. Ennek tünete a veszekedés szerintem.
2015. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Ezt mondja a fogyasztói társadalom: dobd el, vegyél másikat. Neked viszont azt javaslom, hogy csináld azt, amit szeretnél.
2015. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!