Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Nem szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Nem szerethet eléggé, hogy így viselkedik, vagy egy idő után minden párkapcsolat ilyenné válik? Valaki tanács? :/

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal, és ő az első komolyabb.Nagyon nagyon jól elvoltunk, aztán nyáron több időt külön töltöttünk mert elutazott,de most újra együtt.

Régebb mindig együtt mentünk minden hova, suliban is, de most mintha azt érezném, hogy csak megszokott maga mellett, mint egy kiskutyát, hogy megyek vele, oszt'jólvan. Meg sem beszél velem dolgokat.Álltunk ketten, aztán odajött egy barátja, majd elkezdtek beszélni, hogy majd egy délután elmennek egymáshoz inni, mert van tartalék, meg mondta a barátom, hogy majd minden hétvégén elmehetnek a kocsmába, ne unatkozzanak. Meg, hogy majd kimehetnének egy nap sütni, úgy mint a 'tavaly'.Nekem már kijelentette rég, hogy nem lesz ideje hétvégente eljönni(25km)mert bele kell húzzon a tanulásba.(én meg gondoltam, hogy inni mindig van ideje)És elkezdték beszélni a szilvesztert, hogy hova kéne menni, meg hol tartsák.(Pedig én régebb említettem neki, hogy örülnék, ha kettesben lennénk valahol)aztán engem persze meg sem kérdett, hogy jó ötlet-e, benne lennék-e. Kicsit ez is rosszul esett, mert eddig úgy gondoltam, hogy ha az ember együtt van valakivel, az ilyen dolgokat megbeszélik,és a másiknak is lehet beleszólása.Vagy nem?

A másik dolog, hogy olyan kedves, rendes fiúnak ismertem meg, aki nem olyan mint a többi, mert nekem az olyan oldalát mutatta,aki kedves figyelmes, nem azon van, hogy felvágjon mások előtt,és nem teszi a nagyot/dicsekedik, de ahogy egyre többet ottvagyok a barátaival, mindig más személyiségét látom, aki felvágós/vagánykodós, nagydumás, és olyankor én háttérbe vagyok csak. Mintha kiábrándultam volna belőle kicsit.

Mostanában nem megyek mindig vele, ahogy eddig, és észrevette, folyton kérdezte, hogy mi a bajom, és miért nem mentem be vele ide-vagy oda.Mert komolyan meguntam, hogy csak ott vagyok, és annyi, nem érdekli én mit gondolok stb...

Most ki sem tudok igazodni rajta, hogy nekem, mikor kettesben voltunk az igazi énjét mutatta, aki egy tökéletes,megértő és odafigyelő fiú, vagy az, amikor társaságban vagyunk?

Bocsi, hogy ennyi kérdésem van, csak tapasztalatlan vagyok,és jó lenne, ha írnátok pár tanácsot.17L


2013. szept. 16. 15:52
 1/5 A kérdező kommentje:
És nem az van, hogy nem engedném el a barátaival vagy ilyesmi. Mert tőlem mehet, és az elején semmi baj nem volt, de közben törődött velem is. De ez, hogy most meg sem kérdezte mit gondolok...:(
2013. szept. 16. 15:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy, tehát a szenvedést választod a boldogság helyett. Keress egy értelmes srácot, egyébként nem ritka az ilyen, hogy társaságban leszar. Lehet, hogy azt érzi, ott tud kibontakozni, mert megfojtod kettesben..
2013. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két oldala lehet az éremnek. Az ember néha mond olyat a barátai előtt, amit nem gondol komolyan, könnyebben le tudja rázni őket, stb... Aztán később változik a véleménye. De nem tudom. Ha te azt érzed, baj van, lépj ki.
2013. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit csináljak, és hogy így kell-e lennie vagy sem.

Mert tudom, hogy nem lóghathak folyton egymás nyakán a párok stb, de azt is, hogy néha a barátokkal vannak...de olyankor le kell sza*rni a másikat?:/

vagy pl abban a dologban nem kéred ki a párod véleményét is?

2013. szept. 16. 16:26
 5/5 viktor123456 ***** válasza:
Lapát
2013. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!