Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csókaljam meg a lányt? 21F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókaljam meg a lányt? 21F

Figyelt kérdés
3 és fél éve ismerem a lányt, és olyan 2-2 és fél éve nagyon jó baráti viszonyban vagyunk. Nagyon sok mindent megosztunk egymással, kb 2 hetente szoktunk talizni, és minden találkozásunkor puszit adunk egymásnak és hosszan tartó öleléssel is üdvözöljük egymást. Komolyabb kapcsolatot szeretnék tőle, de hogy: nyiltan kérdezzem meg tőle vagy csókoljam meg ha úgy adódik? Attól félek, hogy barátként tekint rám és soha nem fogok átkerülni a "akarom hogy a pasim legyen" kategóriába. Vélemények?

2015. ápr. 28. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A száddal.
2015. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kérdezd meg, mielőtt megcsókolnád! A csók kezdeményezéssel el is riaszthatod, ha hirtelen akarnád megcsókolni és lehet, hogy ő nem is úgy érez irántad! Szóval inkább egy egyszerű kérdést intézz hozzá, mint hogy "letámadod" egy csókkal!
2015. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nos, gondolom szoktatok poénkodni :D.. Kezdj el, szórakozni kicsit poénkodva: "milyen durva lenne ha mondjuk így hirtelen lecsókolnának, tudod mint a filmekbe szokás............... Érted mire gondolok, hogy a filmekbe, csak így beszélnek, és akkor így random csókolóznak, mint a *ftudja milyen film nevének elmondása*, mintha most így lecsókolnálak, én szerintem meglepődnék vagy nemtudom, tök fura, nem? vagy te te mit szólnál :D?"



17/f

2015. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Ezt NE
2015. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4 DE :D. Ha olyan kapcsolatba vannak, jobban rá vezetheti. Nekem ez jött be.. A reakcióból leszűrheti. Lényeg ügyesen kell csinálni. Mintha csak elbeszélgetnének, felvezetésnek a filmek, aztán egy két jelenet, és aztán a lényeg.. ha nem meri megkérdezni, jobb mintha lesmárolja..
2015. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem is van ilyen kapcsolatom, amiben puszik és ölelések is vannak, de ez nem feltétlenül jelent többet, mint egy-egy baráti gesztus. Mióta vannak ölelések? Ha már szinte a barátság eleje óta és eddig nem történt érdemi előrelépés, nem kezdeményeztél, akkor nem biztos, hogy tovább tud fejlődni a kapcsolat. Ha viszont azért nem, mert kapcsolata volt, akkor még nincs minden veszve. Bár lehet, hogy amit a kapcsolatában nem kapott meg gyengédségként, azt veled pótolta be. De ezért nem szabad haragudni rá. Na de inkább arról, hogyan csókoljad meg a lányt, miként közelíts a témához. Először is, nyilván hasznos tanács, ne támad le, mert azzal elriaszthatod. Sőt, akár el is veszítheted, mint barátot, ha nem viszonozza az érzelmeidet. Bókolj neki, figyeld a reakcióit. Érintsd meg a kezét ("véletlenül"), simítsd meg a hátát stb. Nézz mélyen a szemeibe és mondj neki szépeket. "Annyira helyes vagy, amikor mosolyogsz" és simogasd meg az arcát. Ha pozitívan fogadja ezeket az apró lépéseket, akkor van esély és jöhet a következő lépés. Közelítsd hozzá a szájadat, de állj meg nem sokkal előtte és várd, hogy a hiányzó távolságot ő tegye meg. Kívánom a legjobbakat, hogy összejöjjön a csók és boldogak legyetek.
2015. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!