Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok reményt! Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok reményt! Voltatok már ugy fiuk, hogy egy lanyt leraztatok, mert massla ismerkedtetek, de aztan nem jott ossze, es hianyoltatok az elso lanyt?

Figyelt kérdés
Kesz kaosz, 25 vagyok, van egy 23 eves fiu, akivel masfeleve, egy honapon keresztul hajnalig beszelgettunk, kameraztunk, eltunt, viszgai voltak, zeneszkent dolgozik, neha beszelgettunk, persze en nehezen viseltem, szerelmes voltam, es most 2 honapja ujra lajkolja fotoim, ram ram ir, lhiv autokazni, csok minden, beszelgetes, talalkozunk masodszorra, mar tobb a csoknal, mondtam h nem kalandot akarok, benne volt, meg beszelgetunk, faradt, lemondja a randit, s egy hetre ra kijelenti, h ugy nez ki kapcsolat ele nez.. hat katasztofalisan erzem magam, mert ez a fiu nem az aki cselcsap, en se, lehet ha nyomultam es eljesztettem, de azt se tudom, hogy erre mit mondjak, hogy visszahodithassam. Volt mar olyan baratom, aki mellettem tette vette a csajokat, de ugyis mindig visszatert, de uyg felek, azt hittem ereztem, hogy ez a ferfi s en koztem minden jol alakul..s lam
2015. ápr. 22. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak szimplán szórakozik veled, talonba tart, nem értem a nőket, néha szétdurrannak az önbecsüléstől néha meg úgy csinálnak belőlük bohócot, hogy még élvezik is.
2015. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!