Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mértéktelenül megaláztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mértéktelenül megaláztam egy lányt, úgy, hogy azóta napok óta sír, és nem mozdul ki sehonnan, jól tettem?

Figyelt kérdés

Valamikor, régebben, én is udvaroltam neki, persze nem jött össze, ahogy senkinek sem. Évek óta nem volt senkije, mindenkit csak aláz, úgy bánik másokkal, mint a szrral.

A legutóbbi alkalommal a szemem előtt alázott meg egy elég béna srácot, úgyhogy úgy gondoltam, hogy akkor miért ne? És ott, a tömeg előtt, úgy porig aláztam (és nem káromkodással, szitkozódással, hanem azzal, akit mindenki tud, de sosem mondott ki, tényekkel, érvekkel, amik szíven találták), hogy sírva rohant el.

Azóta, elvileg, csak be-bejár a suliba, senkivel sem beszél, elég lelkiismeretfurdalásom van, mert nem szeretek megbántani másokat, sem megalázni, de... Úgy éreztem, hogy ez már kellett.

Jól tettem?


2015. ápr. 22. 13:55
1 2 3
 1/21 LazyJones ***** válasza:
35%
Szerintem nem.
2015. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy "megalázott egy béna srácot"? Ez nagyon nem mindegy.
2015. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
"megalázott egy béna srácot" = volt egy elég béna srác, úgy értem, esetlen, ügyetlen gyerek, aki valami ajándékot akart átadni neki, a lány pedig felröhögött, hogy "szánalmas vagy! kit érdekel az ostoba kis szrságod, takarodj már a pcsába!"
2015. ápr. 22. 14:00
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jól tetted!
2015. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a lány stílusa, jó hogy végre megkapta, legalább átélte azt amit másoknak ő okozott és végre magába száll. Azt jó lett volna tudni pontosan miket mondtál, mert azért nem teljesen mindegy, de ebből tanult, az biztos. Majd kiengesztelődik és rájön, hogy megérdemelte.
2015. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
A csaj mindenképpen megérdemelte. Ugyanakkor nem feltétlenül volt jogod hozzá, mivel semmi közöd nem volt az ügyhöz.
2015. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem azzal van a baj, hogy megmondtad neki a dolgokat, hanem azzal, hogy tulajdonképpen semmi közöd nem volt hozzá. Így bele sem kellett volna ütnöd az orrod. Akit megaláznak srácot annak kell a sarkára állnia és elküldenie, nem neked kívülállóként. Miért nem akkor aláztad porrá amikor veled bánt úgy? Egyébként finoman is el lehet valakit küldeni a fenébe, úriember módjára.
2015. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, de ha ennyire rosszul érzi magát a lány azért beszélj vele hogy miért tetted ezt
2015. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

Én is ugyan ezt tettem még gimnáziumban, csak akkor egy másik lányt ért sérelmek miatt semmisítettem meg egy másik csaj lelkileg. Konkrétan öngyilkosságba akarta kergetni szerencsétlent, én ugyan ezt megtettem vele, csupán annyi szerencséje volt, hogy olyan gyógyszert vett be, amire allergiás volt és kihányta, szóval megúszta néhány kiütéssel.


Vannak olyan emberek, akiknek nem elég letörni a szarvukat, hanem a letörött szarvval még oldalba is kell vágni őket, mert máskülönben elölről kezdenék.

2015. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
te is jól tetted, és a csaj is jól tette, hogy megalázta a béna srácot (ha nem kapna negatív visszajelzést, örökre béna maradna)
2015. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!