Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akit gyűlölök de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit gyűlölök de ő szerelmes belém, mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Mellette ülök és mindig fogdoz -.- amikor másba is vagyok szerelmes és rohadtul idegesít -.-""

fogdozza a combomat,az oldalamat..fuhh ..



2015. ápr. 29. 18:46
 1/10 A kérdező kommentje:
És emellett mindenkit ütöget (engem is)
2015. ápr. 29. 18:47
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha suliban fogdos, akkor a következő ilyen alkalommal még ha meg is zavarod az órát, állj fel és határozottan szólj rá, hogy ne tapogasson és molesztáljon. A tanár se fogja szó nélkül hagyni.
2015. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2015. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 To7ka ***** válasza:
Soha nem értettem ezeket a sulikat. Gondolom nem egy gimnázium, vagy nem egy normális hely ahol törődnek a tanárok még a gyerekekkel. Miért olyan iszonyatosan nehéz szólni? Megkérni kedvesen, normálisan a tanárt, hogy nem szeretnél botrányt, de a segítségét kérnéd mert fogdosnak. MIért normális, hogy ezt hagyod? Nem tudok most átéléssel segíteni, nagyon más világban éltem, csak itt látok ilyeneket akiknél természetes bármi ilyesmi, és nem akarnak/mernek bármit is csinálni, nem olyan az iskolában a közösség hogy merjenek szólni. Kirendelt védőnő, pszichológus, egyetlen egy humánus tanár kell hogy legyen a sulidban... Ott helyben kérj segítséget, vagy/és a szüleidtől.. De marha rossz az ilyet olvasni
2015. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
12..a tanároknak már szóltam,ők csak annyit mondanak: (neve) ha még egy ilyen lesz hozd ki a tájékoztatód!!vagy kap egy 1-est vagy figyelmeztetést
2015. ápr. 29. 18:53
 6/10 A kérdező kommentje:
És ez már elég durva szerintem ha ezt kell írnom 12 évesen :"CC
2015. ápr. 29. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy takarodjon és kérd meg az ofődet,hogy szeretnél elülni mellőle.
2015. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
megpróbálom :S
2015. ápr. 29. 18:57
 9/10 A kérdező kommentje:
csak tudod,nagyon erőszakos és nagyon fájdalmasat üt..hozzá se lehet szinte szólni
2015. ápr. 29. 18:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Szüleidnek mond el... szüleid menjenek be és igen is csapjanak ki egy patáliát. Szülőként én bizony nem állnék meg az ofőnél, egyenesen beballagnék az igazgatóhoz. Számoljon már el a pedagógusaival a kedves intézmény, hogy hogy is engedhet meg egy iskola (általános iskola) akármilyen nemi zaklatást illetve bántalmazást ?? Vegye már elő a kedves igazgató is a kedves tanárt....
2015. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!