Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ilyet felajánlani?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy néz ki, hogy a barátom szülei elválnak. Folyton kivan bukva emiatt, ha találkozunk maga alatt van vagy pedig nagyon kialvatlan, mert elmondása szerint egy vita után nem tud aludni. Most azon gondolkozik, mivel már nagykorú, de még tanul (19 éves, tavaly kezdte az egyetemet), hogy ha ilyen történne kinél maradjon és látom, hogy megviseli, mert nem tud választani.

Szóval arra gondoltam, hogy lehet az lenne a legjobb, ha hozzám költözne. Én is a szüleimmel élek, de a lakás úgy van kialakítva, hogy egy teljes lakrészem van konyhával, fürdővel, két szobával és egy hosszú folyosó a szüleim lakrésze és e között.

Szüleimmel beszéltem, ők belemennének, sőt apukám szívesen beszél vele, hogy meggyőzze, ha úgy alakul.

Egyébként nem lenne új az együttlakás, hiszen a tavaly nyarat már egy fedél alatt töltöttük és nagyon jól kijöttünk.



2015. ápr. 29. 21:03
 1/2 anonim válasza:
Nem rossz ötlet, de így mindkét szülőjétől elszakadna, nem csak az egyiktől. Ezt is vedd figyelembe
2015. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem rossz ötlet, pont azért, mert mindkét szülőjétől elszakadna- de ugyanakkor egyiktől sem. Nem sértődhetnek meg rá azért, mert a barátnőjét választja, hiszen nagyfiú már, előbb-utóbb ki kell repülnie. Egyúttal elejét vennétek a szülők közti rivalizálásnak ezügyben, tehát nem hiszem, hogy mindkettőtől elszakadna, mert nem lenne kire mérgesnek lenniük. Egy próbát szerintem mindenképpen megér, ha úgy alakul. :)
2015. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!