Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, valami normális ötlet?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánnyal, nagyon szeretem, de szakított velem, arra hivatkozva, hogy még nem áll készen egy másik kapcsolatra. Megértettem, de akkor naivan mondtam neki, hogy türelmesen várok rá. Eltelt fél év, alig beszéltünk,csillapodtak az érzelmeim, aztán múlthéten találkoztunk, és előjöttek a dolgok, nekem is és neki is. Mondta hogy szeret, d nem érti miért nem kerestem másik lányt ez idő alatt, emlékeztettem mit mondtam neki anno. Aztán azóta napi szinten beszélünk, csak akárhányszor hívtam el anno, illetve most is, az esetek 80%-ban nem jött el mert dolga van, és ez nagyon zavar. Főleg ezért nem tudom hogy mihez kezdjek, ő is megmondta hogy bonyolult és "szar" természetű, de engem az nem érdekel, mert ő maga fogott meg. Tanácsokat szeretnék, előre is köszönöm.
2015. ápr. 17. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha o maga fogott meg, akkor a termeszete is, nem? Mindenkit a hulyesegeivel kell szeretni, vagy nem szeretni
2015. ápr. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, csak amikor nem érzed azt hogy érdemes törnöd magad, az elég nagy probléma, szerintem.
2015. ápr. 17. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
az a kiábrándulás, nem?
2015. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!