Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktak feljárni olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak feljárni olyanok akik a szerelemmel, pár kapcsolatokkal foglalkoznak? A további kérdéseim, történetet leírom majd a válaszokban, de írok bevezetőt ez alá.

Figyelt kérdés

Szükségem lenne emberre/emberekre akik tudnak ebben segíteni. Mikor találkoztunk azt is láttam, hogy vannak dolgok amik megegyeznek, és ezek tetszenek neki is. Ezen kívül engedte, hogy hazakísérjem, miközben sétáltunk nem szólt közbe, (hogy elválna az útja).

Akkor volt közben egy barátja akit akkor még nem írt le nekem, de később egy levéllel megleptem, ajándékokat is tettem bele. Face-n teljes mértékben kimutatta, az örömét, és akkor mondta a meglévő barátjával kapcsolatban lévő/élő dolgot, hogy azért nem akar velem sűrűn beszélni. Röviden ennyi, amivel indult, és ez már 2 hónap összefoglalva.

Több kérdés lesz biztosan, legalábbis remélem, és majd a további válaszokban írom le azokat.


Remélem minél előbb megjönnek a válaszok, amik ha időben érkeznek akkor még előre is köszönöm :)



2015. ápr. 30. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? :)
2015. ápr. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha jól értem azt mondta hogy nem akar veled gyakran beszélni. Ha így van ez nem jó jel.

Esetleg ha megpróbálnád kicsi összeszedettebben leírni az segítene. hány éves is vagy?

2015. ápr. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kérdésem a következő volt: Szoktak feljárni olyan emberek akik ténylegesen az érzelmekkel, és az efajta kapcsolatokkal foglalkoznak? Mástól is várok választ, de már ilyet keresek, de google nem a barátom, arra a megoldásra most nem elég bő a keret.


23 vagyok, férfi, és leírhatom A-Z-ig ha van időtök, elolvasni :) De azt már akkor a következő üzenetemben teszem. Előbb erre várom a válasz/válaszokat.

2015. ápr. 30. 23:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Szakembert keresel itt? Tényleg?

Személy szerint én hobbipszichológus vagyok, de ha tényleg konkrétan ennyi a kérdés, hogy kik járnak fel ide... nos, aki valóban szakember (pszichológus), neki nincs erre ideje...


(#1)

2015. máj. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, az a legjobb, és nem mondtam, hogy annyira sok olyan ember van, de reménykedem még a szerencsében :) Egy tanfolyamon lévő tanárom 70+ és szünetekben is a kérdéseket várja, pihenő idejében is arról szeret beszélni amit tanít.


Nos akkor leírom:


Találkoztam vele egy munkaadó cégnél. Ott a vállalt munkáról kérdeztem előbb, aztán kezdtem ismerkedni, engedte. Ő kevesebbet mint a többség, de volt, hogy visszakérdezett, ekkor azt is láttam, hogy vannak dolgok amik megegyeznek, és ezek tetszenek neki is, és találkozó 2. felében én már alig bírtam megszólalni, mert csak mondta. Ezen kívül engedte, hogy hazakísérjem, miközben sétáltunk nem szólt, hogy már külön menne, így megtudtam hova vihetem majd az ajándékom, amivel eszemben volt, hogy jelzek, és amit nem bíztam a postára.

(Találkozás végén kértem el a nevét, és vettük fel egymást Face-en.)

E ajándékomra a következő volt a válasza: " nagyon koszonom az ajándékokat, nagyon jólesett majdnem elpityeregtem a postaláda előtt, köszönöm :) "

Ekkor még amit készített ajándékaimról fényképet, elküldte nekem, és mondta, hogy maga a levélre is vonatkozik, nem csak az ajándékra. (Szerintem a levelem utolsó mondata lehetett oly erős)

Akkor volt közben egy barátja akit akkor még nem írt le nekem, csak ilyenkor a levelem olvasása után. A barátjával már korábban is volt kisebb vitája, ez az a korábbi Face beszélgetésünkből már kiderült, de a képet amit készített, és elküldött nekem, azt a barátjának is továbbította.

Egyedül a névjegykártyám nem tette a képen közzé. Ezt nem értem mért kellett tennie. Eszembe jutott, hogy ragaszkodik arra, és 1 találka am is kevés általában :( Ő barátja nem hitt neki. Mondta nekem, hogy mondjam el barátjának, hogy nem volt semmi. Én nem magam ellen, hanem érte megtettem, kérdezte mit írtam, hát átmásoltam neki, és többszörösen megköszönte, mint előtte az ajándékom. Ekkor elmondta nekem azt is mért nem akart sűrűn beszélgetni, nem akarta, hogy meglássa ezt a barátja.

Szerintem egy találkozót és első találkozót mint ahogy más se, nem tartott elégnek, és a barátja miatt nem is tudtam vele újra találkozni.

A dolog ami az ajándékom után történt, 1x likeeoltam egy feltöltött képet, éa a hozzáírt szöveget az ő idővonalán, itt nem jelzett nekem semmivel, hogy mért, de kivette amit én írtam, hát cserébe én is a like-ot. Aztán még csak sejtettem, de gondoltam arra, hogy szólhatott volna. Nem hoztam fel neki, de jól, jó kedvűen beszélgettünk még. Ezután 1 nappal én írtam egy következő képhez egy-két szót, a like mellett, de azt már mint kitett portot is kivette. Ekkor én épp gépnél voltam, tanultam, és kivétel után kb 1 másodpercel írta a következő üzenetet:

" Szia Kitöröltem a kommentedet mert kurv*ra félreérthető "

Ilyenkor már hiába láttam mikor írta, választ akartam írni, mikor gépeltem már kitiltást adott, és nem tudok neki már ott üzenetet írni. Én már találkoztam pár olyannal aki hirtelenség miatt tesz olyat amit nem tenne, hát nem tartom valószínűnek, hogy ő hirtelen ilyen szinten elfeledne. De ezután több mint 1 hónapig nem tettem semmit se lakhelyén, se más emberrel, se munkahelyen, se a sulinál, am ezt mindet tudom, és még közös ismerősöket is találtam, de nem tettem semmit, hogy ne érezze zaklatásnak. Most arra gondoltam újabb ajándékokkal, saját készítésű, kézzel írott levelet írnék neki, amiben őszintén leírnám a teljes önmagam. Most mit gondolok, mit érzek és nem tudok feledni és, hogy nem volt még olyan kivel én próbára tenném önmagam.

(Ez lehet első olvasásra nem hihető, de nekem kapcsolatnak mondható kapcsolatom még nem volt, kisebb koromban mindenkit ...-nak néztem, de ez más téma, viszont a lényeg, hogy kb 200-250 km-re voltunk egymástól, tehát ő nincs közte)

A lehetőséget pedig mindenképpen beleteszem majd, hogy még nem volt lehetőségem.

Nos körülbelül ennyi a történet, ok, magyarázat, és most mint leíró szöveg írtam le, a levél szöveg nem pont így néz ki, de jelentést nézve ezt írja le.

Maga a lapon mint kinézeten dolgozok még.

2015. máj. 1. 03:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég zavaros.

A lánynak van barátja.

Mégis mit akarsz akkor tőle?

2015. máj. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem,még le is tiltott Facen...

Szerintem kicsit nyugodj le,és gondold át a dolgokat...

2015. máj. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kétféle válasz lehetséges: nem ... vagy nem most.
2015. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erre a 2re gondoltam én is, nos ezért beleírtam a levélbe, a következőt: "ha volna rá lehetőségem" remélem, ez legalább, jelent valamit / érték.
2015. máj. 2. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!