Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a baratom, de egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a baratom, de egyre kevesbe tudom elviselni, hogy mindenert besertodik es engem hibaztat, mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Dugjál félre... Velem.
2015. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg a dolgot!

Ha nem változtat ezen, akkor hagyd ott!

2015. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, mert ha egyszer elkezded tűrni, akkor később egyre többet meg fog majd engedni magának.


Elegánsan hagyd csak ilyenkor faképnél, mondd neki hogy ebben az ügyben véleménykülönbség van köztetek, Te nem akarod őt semmiről meggyőzni, de az ő véleményére se vagy kíváncsi ebben. Majd hívjon, ha ezen túllendült.


Ezt nővel nem lehet megtenni, de sráccal simán (mert legszívesebben mi is ezt tennénk sokszor olyankor, amikor csajunk hisztizik felünk, csak tudjuk hogy ezzel még jobban felhúznánk az agyát).

2015. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lapát.
2015. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
írj, segítek :) 22L
2015. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te teljesen hülye vagy?

Ez még kérdés a kérdésed kiírása után, hogy mit csinálj?

Akkor szenvedj vele tovább, ha még mindig kérdés...

-.-

2015. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:

Gondolkodj kicsit ezeken a kérdéseken:

Amiért megszeretted őt, az olyasmi, ami miatt hosszú távon is érdemes vele maradni?

Amit időközben megismertél belőle, az stimmel az előző kérdésre adott válaszoddal?

Kibírnád, ha nem változna meg egyáltalán? (erre elég nagy esély van amúgy)

Ki vagy te az ő számára?

Ki ő a te számodra?

Igyekszik lefaragni a rossz szokásaiból vagy teljesen leszarja?

Sajnos eléggé szakításszagú a történet, illetve nem sajnos mert ha nem illetek össze és/vagy nem teszitek egymást minden szinten boldoggá, akkor bizony szakítani kell.

2015. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az meg sem fordul senkinek a fejében h jogosan sértődik meg és a lányt hibáztatja?

kérdező, az nem lehet h benned is van hiba, vagy netán benned vagy nagyrészt, te teszel hülyeségeket és meggondolatlan vagy?

Szerintem először nézz magadba....

2015. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenen megsértődik akkor valószínűleg már ő is itt kérdezi, hogy mit tegyen, ha már nem szerelmes a barátnőjébe.
2015. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igazából én is sokszor besértődöm a barátnőmre. És nem ok nélkül. Elmegy nélkülem kirándulni a családjával és a család barátaival (köztük néhány fiuval)....az egyik fogdosni kezdi...engem természetesen nem hívnak...meg ilyenek...
2015. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!