Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom elviselni a pasim húgát? Részletek lent.

Figyelt kérdés

21 évesek vagyunk a barátommal, elég régóta, majdnem 4 éve vagyunk együtt. Amikor a barátommal találkozunk, kénytelen vagyok vele is találkozni, mert csak náluk lehetünk.

A kiscsaj 17 éves körül van, és állandóan beleszól a kettőnk dolgába, mindig parancsolgat és mindenbe beleüti az orrát. Elég nehezen tudom leplezni azt, hogy ellenszenves számomra, az idegeimet felőrli. Mit tegyek, hogy könnyebben el tudjam viselni??

A barátomnak mondtam már párszor ezeket a dolgokat, ő is tudja hogy milyen a húga, de nem tud vele mit csinálni ő sem...


2015. ápr. 8. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizesd le a kiscsajt.
2015. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:
A barátod 21 évesen nem tudja a húgát távol tartani a saját kapcsolatától, és csak náluk lehettek?:o És a 17 éves húgocskája sose lép le otthonról? Miért nem találtok ki ilyen idősen értelmes programokat? Miért kell állandóan náluk lennetek, ha nem szeretsz ott a húga miatt? Hancúrozni meg hancúroztok mikor a kiscsajszi lelép. Pasiztasd be amúgy, az megoldja, de miért ennyire életképtelen a pasid?
2015. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
4 év alatt nem tudtad felállítani a hierarchiát,hogy neked ne merjen bedumálni ? Azért csinálja,mert érzi hogy gyengébb vagy nála.Mivel már régóta együtt vagytok,van jogod ahhoz hogy azt mondd neki : " Na,szerintem itt van az a pont,hogy befejezd a kioktatást,semmi közöd a kapcsolatunkhoz,a mi magánügyünk az hogy mit csinálunk.Innentől kezdve nem akarok kommunikálni veled,ha tetszik,ha nem,a testvéred barátnője vagyok." Ez után pedig becsuknám az ajtót,és kulcsra zárnám.Ha nincs kulcs,csináltasson a barátod.Különben meg mondd meg a barátodnak hogy az ő rokona,vagy leállítja végleg most már,vagy nem mész oda.
2015. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veteran1978 ***** válasza:
100%
Nagyon jól írja a 3-as,magyarázd el neki hogy semmi köze hozzátok!Aztán a továbbiakban teljesen nézd levegőnek!
2015. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pl. volt olyan, hogy a barátommal kicsit összevesztünk egyik este, a tesó a másik szobában volt és hallotta a szócsatát. A kiscsaj bejön, csípőre tett kézzel, hogy menjek ki a konyhába és mondjam el, hogy mit csináltam az ő tesókájával, mert ő addig nem tud aludni. Köpni-nyelni nem tudtam erre.
2015. ápr. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!