Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F.David kérdése:

Hogyan szeressek ki egy olyan lányból akit már kiskoromtól ismerek?

Figyelt kérdés
Belészerettem, de szerintem valaki másba szerelmes, így hát nagyon bonyolult. Nem tudom elfeledni mivel mindennap találkozom vele. Segítsetek!

2015. ápr. 30. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel! Írj neki! Találkozzatok !! Sok Sikert !! Majális jó hely a talizásra!
2015. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Asszem egy cipoben jarunk. Velem is ez volt tavaly. Én szemely szerint ugy dolgoztam fel h ha eszembe jutott gyorsan valami negativat tarsitottam a neve melle. Probaltam mast talani es racionalis ervekkel bizonygattam magam, miszerint ez sehogyse jonne ossze. (Ha tenyleg kedveled, akkor orulj neki h boldog, megha nemis a te oldaladon) "ha tenyleg szereted engedd el":))
2015. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! en ugyan ebben a cipoben jarok...kiskori szerelem es most a tegnap folyaman valahogy ujjra osszehozott bdnnunket a sors es barmit teszek o jar a fejemben..es ez meg nem is lenne baj de videozik es igy eleg nehez elfelejteni ha nezem a videoit..de ha gondolod irj hatha tudok fiu-lany tanacsot adni..14/L
2015. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!