Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek hasonló helyzetben, SOS?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történetem talán kicsit hosszú lesz,de hálás lennék ha legalább páran szánnának rá pár percet,nekem fontos lenne. Lányként írok.

Először is szeretném elmondani,hogy miért nem családomtól/barátaimtól kérek tanácsot,és miért ismeretlen emberektől: egyszerűen ha szégyen,ha nem,nem merem elmondani senkinek addig míg nem tisztázódnak bennem az érzelmeim,ráadásul nagyon bűntudatom is van és szégyellem magam!

A párommal lassan 2 éve együtt vagyunk,teljesen összeillünk,kiegészítjük egymást,nagyon szeretem,báris eddig azt hittem.

Az utóbbi időben több időt töltöttünk együtt az egyik legjobb barátjával, nevezzük "G"-nek. Valamit megmozgatott bennem a fiú, és azt hiszem, ezen én lepődtem meg a legjobban. Nem tudom megmondani,hogy mi fogott meg benne, egyszerűen csak van közöttünk egy szikra,működik a kémia. Látom,hogy ezzel ő is ugyanígy van,látom a tekintetéből,a gesztusaiból.

Egyszer történt,hogy a párom sajnos nem tudott eljutni egy általunk szervezett buliba,sajnos dolgoznia kellett,de én elmentem a barátnőimmel és "G" is a barátaival. Egész este kerestük egymás társaságát,valahogy mindig egymásba botlottunk,beszélgettünk. Természetesen nem történt semmi több,egyszerűen csak éreztük,hogy ez nem baráti kapcsolat,de kimondani és beszélni sem beszéltünk róla sohasem. Szerintem ő is és én is tudjuk,hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője és nem is lesz sohasem,hisz a legjobb barátja barátnője vagyok,ráadásul az egyik barátnőmmel is együtt voltak,igaz nagyon régen volt,de én ezt akkor is tiszteletben tartom!

Ez az este után sokat gondoltam rá, a páromat annyira nem kívántam,de próbáltam legyőzni ezt az érzést bennem,elterelni a figyelmem,sokáig gyomorgörcseim voltak,annyira szégyelltem magam,hogy nem tudtam kontrollálni az érzéseimet, én eddig azt hittem,hogy imádom a párom.

Az eset után mindig próbáltam kibújni a közös találkozók alól, és "G" sem keresett engem. Az érzések idővel leülepedtek bennem,újra kívántam a párom,újra éreztem,hogy kell nekem.

Nemrégiben újra egy olyan helyzet alakult ki,hogy kettesben kellett maradnom "G"-vel, és újra felkavart bennem valamit,és tudtam,benne is. Azóta kezdődött minden előröl, mindaz amit a fentiekben leírtam.

Nem tudom mi tévő legyek,mit csináljak,"G"-vel biztosan nincs jövőnk,soha nem tennék ilyet a párommal, és "G" sem,bármennyire megvan a kémia közöttünk. Soha nem történt ilyen velem,hogy egyszer szeretem a párom,aztán azt érzem,hogy nem, és aztán hogy újra. Tudom,hogyha nem lenne nagyon nagyon hiányozna és nagyon megviselne a szakítás,nem akarom elveszíteni,de sajnos be kell vallanom,hogy "G"-t sem!

Miért vannak ilyen érzéseim néha? Ti mit szóltok az érzéseimhez,mit tennétek hasonló helyzetben,tudtok-e valamiféle tanáccsal szolgálni? Köszönöm mindenkinek,aki a végére jutott! :)



2015. ápr. 26. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
nem olvasom el ezt
2015. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elfogadom.. :)
2015. ápr. 26. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd, bárkivel előfordulhat, hogy párkapcsolatban van, de szemet vet valakire, akivel megvan köztük a kémia. Ez addig teljesen rendben van, amíg nem megy a kapcsolat rovására, amíg nem lép félre az illető vagy keveredik komolyabb viszonyba a harmadik illetővel, esetedben G-vel.Nagyon helyes, hogy ragaszkodsz a párodhoz és nem lépnél félre. Egyszer az érzéseid már elmúltak G-vel kapcsolatban, el fognak múlni újra. Gondolj arra, hogy mikor először feledésbe merült, utána ismét teljesen kiegyensúlyozott lett a kapcsolatod. Menni fog még egyszer, tarts ki a párod mellett. Nagy pofon lenne neki, ha bármi történne közted és a legjobb barátja közt.
2015. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meguntad a barátod. Én mestere vagyok az érzelmek elfojtásának, úgyhogy az nem releváns válasz, hogy maradnék a párommal, figyelmen kívül hagynám "G"-t. Aki tuti Gábor. Amúgy. Így, hogy ez történt, ilyen érzéseid vannak, ez előrevetíti a jövőt. Valószínűleg vége lesz a ti kapcsolatotoknak valamikor, pár éven belül. Meg fogod unni. Addig sok boldogságot!
2015. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az erzeseidet nem iranyithatod, ez szerintem mindenkiben megvan.
2015. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De hányszor fog még ez a fellángolás előjönni? Minden alkalommal amikor együtt kell hogy töltsünk XY időt? Annak mi értelme van? :(


Nem Gábor, direkt nem a valós kezdőbetűt írtam,de azt hiszem, a mondanivalómban ez a leglényegtelenebb :)

2015. ápr. 26. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Na megint én, sajnos ez mindig így lessz, nekem is volt egy barátnőm, egyeévig jártunk, annyira belezugtam, hogy most öt év után is ha ragondolok, érzem hogy nagyon hiányzik és tökéletes volt vele minden perc. Részemről ez kocsogseg, mivel 4 éve egyuttelek a baratnommel. Sajnos ezen nem tudok változtatni, az érzéseket nem lehet csak úgy eltitkolni magunktol,amíg nincsen semmi köztetek, addig ne is foglalkozzal semmivel. Egy kapcsolatok belül is vannak titkok.
2015. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Biztos meg van az oka, hogy más fiúk is felkeltik az érdeklődésed. Nyilván hiba, de lehet hogy nem a te hibád, hanem a párodé. Ha megadná neked mindazt amira szükséged van, es amire vágysz (nem feltétlen a szexre gondolok..) akkor nem tekintgetnél más fiúk felé. És azt javaslom, hogy keresd meg azt ami hiányzik a paroddal való kapcsolatotokban. És próbáld meg megkeresni azt a plusz "kakaót" amit viszont G meg tud neked adni, és próbáljátok megszorni azzal a kakaóval a paroddal való kapcsolatotokat.
2015. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!