Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most már késő? Szóval van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már késő? Szóval van egy lány, aki tetszik nekem és én is bejöttem neki.

Figyelt kérdés
Többször is utalt rá, én meg csak vártam nem voltam biztos benne, hogy szeretném-e ha összejönnénk. Most kapott valakit, akivel elkezdtek "összemelegedni", szóval gondolom megunta részemről ezt a balf**zkodást. Most már jobb ha hagyom őket? :(

2015. máj. 1. 00:49
 1/9 anonim válasza:
Innentől már csak magadnak vered
2015. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is eltoltam a múltkor, mikor a buszmegállóban egy lány folyamatosan engem figyelt és méregetett, én meg nem léptem.


(Bár nem is volt sok bátorságom közeledni azok után, hogy havert az egyik nő paprika spray-el fújta szemkört, pedig csak egy kávéra akarta meghívni, hogy ismerkedjenek.)

2015. máj. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tájm tu széj gúdbáj
2015. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia, nagyon hasonló helyzetben vagyok mint te, csak annyi a kulonbseg hogy itt en vagyok a lany:) ha esetleg erdekel irj ram privatban es hatha tudunk igy fiu-lany tanacsokat adni egymasnak :) hany eves vagy ha szabad kerdeznem? :)
2015. máj. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nothing_to_do_here.jpg
2015. máj. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem késő.
2015. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd. És legközelebb ne légy balf**z.
2015. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
elmondod a keresztneved?:) lehet h van meg nala eselyed mar ha en vagyok az a csaj..
2015. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hanem, de küldtem privit
2015. máj. 1. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!