Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rewein kérdése:

Van egy lány aki tetszik, de az utolsó pillanatban, összejött mással. (Részletek fontosak, lent) kérdés? -lent

Figyelt kérdés

Szóval... Van egy lány aki nagyon tetszik már egy ideje. (a családom miatt, nemis amiatt, hanem a családfelfogás miatt nem tudtam elmondani) Vártam a pillanatot amikor elmondom neki, ami nemrég majdnem megtörtént. (Amit a lányról tudni kell; egy nagyon aranyos, szép kedves OKOS, NEM aféle netr*banc. Inkább a tanulással van el, ebből jön le, hogy kiváló tanuló. Egyszer egyik barátom bepróbálkozott nála, sikerült neki, csak otthagyta, ez nagyon meghatotta szegényt. Sokat vagyunk együtt, mondta már, hogy kedves, "cuki" vicces jófej vagyok. A naplójában, a legjobb barátjának írt.) DE ekkor jött közbe valaki más. A suliban láttam hogy valakivel beszélget,(telefonon) mivel sokat vagyunk együtt, nem is titkolta, hogy ki az. Sajnos ismerem az illetőt... (nem pontosan, de a nevéből lejött, hogy kiaz. SAJNOS. (ugyanis a srác hát hogyis mondjam... Egyáltalán nem... Olyan. Egyszerűen nem illenek össze. Néhány évvel idősebb a csávó, ezzel még nincs is gond, de ráadásul egy piás, talán dohányos is, bár lehet hogy már nem. A csajokat sorra szedi-dobja. Ahol hallottam róla ott olyasmit is hallottam, hogy csak "éjszakáztatja" a lányokat. Bár ez nem teljesen biztos. )) Ezután ami nekem kicsit furcsa volt, hogy beszéltem vele, és viccesnek, jófejnek tartott, egészen magánügyekről is beszéltünk. (Ekkor kicsit megnyugodtam, de ami másnap fogadott... Az ledöbbentett.) Másnap, mint emltettem ujból rákerestem a srácra(nem tudtam elhinni hogy tényleg ő az) és mi fogadott? Hát nem de, hogy a srác face-es profilképe az volt, hogy egymásnak dőlnek és ölelkeznek. ( bár a lányt se értem nagyon ugyanis a csávónak ez kb a 4. Olyan profilképe amin egy csajjal van, és örökké szeretlek felirat). Szóval a lényeg hogy eléggé kiütött a dolog. Nem tudom mire venni ezt.


Nem egy mostani dolog, de lassan év vége van és nyár... És lehet hogy többet nemis találkozunk vagy beszélünk.


Ui: A lány egyik barátnőjét még akkor amikor láttam beszélni a sráccal, megkérdetem hogy ki volt az, de erre még ő is, akiből kinézném hogy összejön egy ilyennel, simán lenyomta azt, hogy ez csak valami meleg idióta.


~HA BÁRKI MAGÁRAISMERT, AKKOR ELNÉZÉSÉT KÉREM, ILLETVE MEGBÁNTANI NEM ÁLLT SZÁNDÉKOMBAN EZZEL SENKIT~


Észrevételeket, tanácsokat, válaszokat, esetleg további kérdéseket, várok szeretettel.


Ezen kívül nem kívánnám semmilyen viccoldalon megtalálni ezt, köszönöm.


2015. ápr. 18. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Töketlen... Most már ne sírjon a szád.
2015. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze
2015. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem értelek... Mért lennék töketlen? Leírtam, hogy családi okok miatt nem tudtam elmondani, egyébként meg amikor majdnem összejött már a dolog, akkor jött közbe hirtelen. Egyik nap már majdnem összejöttünk. Másnap bementem, elhatároztam, hogy lesza ami lesz elmondom, erre megláttam, hogy miket írogat a sráccal, akit saját bevallása szerint, aznap reggel óta ismer.
2015. ápr. 18. 22:02
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
3: Miféle családi okok? Ne kend másra a felelősséget, mert az töketlenség... Ez a te hibád, ennyi.
2015. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A családi ügy az az, és nem másra kenés. Azt elfogadom, hogy hibáztam, tudom. De hirtelen fordulat, mellesleg nemtudom, benned nem alakult ki egy vélemény a srácról? Mint most utánanéztem, akinek nem volt 20 napnál hosszabb kapcsolata?
2015. ápr. 18. 22:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem ismerem, és te se. Plusszban mivel szerelmes vagy akár hazudhatsz is róla. Ismerem magamat, sokan bunkónak tartanak, viszont soha nem tennék alá senkinek rossz szándékból, ráadásnak segítőkész is vagyok. Ebből egy kívűlálló csak azt érzékelné, hogy mekkora tahó vagyok, holott csak a másik fél felszínes. Noh meg kíváncsi vagyok mit befolyásol egy ember személyiségén az, hogy iszik dohányzik, emiatt elítélni a másikat se bölcs elmére vall... A kapcsolatokról meg annyit, hogy ahhoz két ember kell, és nem feltétlenül az Ő hibája az, hogy nem volt még hosszú kapcsolata... Inkább csajozz és ne rinyálj, ez a hajó elúszott mert töketlen voltál. (Igenis a családi okot csak kifogásnak tartom.) Tanulj, élvezd az életet.
2015. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nemis erről van már szó. Szerelem nem szerelm túl tudom tenni rajta magam.(bár nehezen) Sportoló vagyok, tudom mikor és mit kell feladni. Itt inkább arról van szó hogy mi lesz vele. Biztosan ismered a 2 anya és a gyermek történetét. Az elítéléről meg annyit, hogy lehet hogy iszok, lehet hogy dohányzom, ( de ez arra vall, hogy valami nincsn rendben, amit azzal folytok el hogy szennyezem a szervezetemet. Mocskos dolog) nincsen ezzel gond, de amikor a csávó 20 különböző partnerkeresőn van fent, és némelyiken olyanokat említenek róla... Nahát ami már disznóság. Véleményt vagy benned is alkot ez a dolog, vagy teis dohányzol, piálsz, amivel nincsen gond EGY MÉRTÉKIG, csak ezt a határt tudni kell. Amire szintén egy történet jut eszembe: Ha azért iszol, hogy felejts akkor egy idő után azért fogsz inni, hogy elfelejtsd hogy iszol. Dolog lényegtelen, túlteszem rajta magam, habár nehezen, de már inkább a lányt sajnálom, mert tudom, hogy nem az a fajta aki befog dőlni ennek a Low Budget (megszerezlek hogy b*sszalak és utána szevasz) kapcsolatnak. Nagyot fog csalódni, és ez neki lesz megint lelki mínusz ami segíti, hogy 90 évesen macskás néni legyen.
2015. ápr. 19. 07:30
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
7: Jól van öcsi nyugodj le, a srácot nem ismerem személyesen! Véleményt nem hallomásból fogok róla mondani, és pont. Inkább szerezz élettapasztalatot.
2015. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Először is, nyugodt vagyok "báttyus". Másodszor, igen énse CSAK hallottak alapján tettem össze ezt a képet, ugyanis mint mondtam, ismerem a srácot találkoztam vele (hála az égnek, hogy mindössze 2 napot kellett látnom) +amit neten látok. [van egy ismerős, aki *kicsit ért eféle dolgokhoz] így láttuk pár rejtett, dolgát. (igen bunkóság, tudom) Éahát ezek után kénytelen vagyok elhinni amit hallok/látok.
2015. ápr. 19. 11:47
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Hát ezek után téged tartalak szr embernek, és nem bunkóság hanem büntetendő... Legalábbis ha jól értettem, amit írtál. Az csak két nap még csak megse lehet ismerni a másikat.
2015. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!