Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel elvágtam magam előtte?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel elvágtam magam előtte? Vagy nemkellett volna ezt írnom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akit már évek óta ismerek, sőt, jártunk is,de nagyon csúnyán összevesztünk és szakítottunk. Az én hibámból..Na most eltelt már pár év, és nagyon gyakran gondolok rá és arra, hogy nem így kellett volna végződnie. Ma bátorságot vettem, és leírtam neki hogy mit érzek iránta, hogy hiányzik és hogy kell nekem..De a válasza az volt hogy nagyon aranyos vagyok meg minden de épp van van valami kapcsolata szóval nemígér semmit.. Nemkellett volna így letámadni? 17/f

2015. máj. 2. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem. A nagyon aranyossal pedig végleg véged. :(
2015. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig, úgyérzem, hogy megint szeretem..de hát, akkor..nem tudok mit tenni..:(
2015. máj. 2. 23:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Busz után, nő után nem futunk.

Úgyis jön másik.

2015. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!