Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most teljesen elvágtam magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most teljesen elvágtam magam?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban aki eléggé visszahúzódó, és nekem bejön. Ma amikor szembejött velem a folyosón gondoltam, hogy integetek neki, meg rámosolygok. Ő viszont úgy nézett rám, mint egy hülyére. A barátnőim is látták, és azt mondták, hogy visszanézett és eléggé megilletődött fejet vágott. Most a fiúktól kérdezném, hogy ez mit jelent? teljesen elvágtam magam nála? előre is köszi...
2011. okt. 26. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy csak nem szokott hozzá és hirtelen nem tudta mit csináljon és inkább bevágta a bunkót de közben tetszett neki
2011. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most mondtad h vissza huzódó gondolom nem is gondolt rá h tetszik neked és nem tutta hova tenni a gesztusod beszélj vele mint az már 20 mmilio egyéb problémával rendelkező tininek elmondtuk. vagy lehet h rohant a wc re mert majd be pis.lt 20/F
2011. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, valszeg csak meglepődött, és ez még nem jelent semmit.
2011. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mikor fogja abbahagyni ezt a 'bevágta a bunkót'? Csakmert utána rám se nézett egész nap...
2011. okt. 26. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
csóri állatira meglepődhetett és pár napig eltarthat míg összeszedi magát :-?
2011. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!