Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért döntött így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért döntött így?

Figyelt kérdés

Ez egy elég hosszú sztori , de remélem megtudom nektek közelíteni úgy ,hogy megértsétek. Először is linkelem egy régebbi kérdésem ezzem kapcsolatban : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szóval ezek után még sokminden történt. Peti elment külföldre dolgozni , közbe meg egyetemre is járt , de tudtunk mindíg beszélgetni, skypolgatni ,sms-ezni stb. De egy idő után kezdtem úgy érezni hogy ez az egész nem való mivel alig találkoztunk élőbe és ez engem nagyon zavart így hát megbeszéltük hogy megpróbáljuk élőbe is. Találkoztunk is egyszer-kétszer ,igaz nem volt olyan mint a webkamerán keresztül meg egy kicsit szégyenlősek is voltunk de mindketten élveztük. Olykor arról mesélt nekem hogy egyik barátnőjével sem tervez hosszútávra mivel sokat utazik, de nekem azt mondta hogy majd elmehetnénk együtt bálba meg hogy majd kivisz külföldre mert hogy az ország ahova jár nem olyan szép v gyönyörű ha nem vagyok ott vele, azt mondta velem el tudja képzelni a jövőjék CSAK még mindehez felkell nőnöm. De engem nem zavart hogy fiatalabb vagyok , úgy voltam h elleszünk még addig míg nem érek meg teljesen ,elskypolgatunk meg minden. Úgyvoltam h addig lehetunk 'barátok', de sokszor észrevettem hogy őt ez zavarja h fiatalabb vagyok és hogy családtag vagyok. De mindíg megtudtuk ezeket a dolgokat beszélni veszekedések nélkül. De egy idő után azt vettem észre hogy alig ír már facebookon is meg hogyha beszélgetünk akkor olyan értelmetlen dolgokról amikről nem is érdemes. Nem éreztem azt hogy azoknak a beszélgetéseknek van jelentősége és olyan volt már mintha nem mondana el mindent meg olyan 'hideggé' vált az egész dolog. Kezdtünk lassan eltávolodni egymástól és mondogattam is neki hogy engem ez nagyonis zavar hogy már azt sem tudom mi van vele vagy hogy érzi magát ,mitcsnál, de erre ő aztmondta hogy nem akarja az interneten éllni az életét és hogy ne beszélgessünk egy ideig. Hiába mondtam neki hogy nemkell , hisz találkozhatunk is meg minden. Olyan hidegen mondta és elutasítva éreztem magam. Nem tudom mi történhetett hogy így egyik napról a másikra fogta magát és elment. Olyan gyorsan feladta volna a 'közös jövőnk'? Vagy rájött hogy még kislány vagyok és nemtudom mit akarok? Szerintetek? Történt már veletek ilyen ? Most már 2 hónapja nembeszélünk , persze lajkolgatja a képeim stb. de fogalmam sincs hogy most mit jelent ez vagy hogy vége van e ennek az egésznek v egyszer majd felhív mintha misem történt volna? Segítsetek.



2015. máj. 3. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem jó jel,vagy elfoglalt nagyon vagy valakit megismert.Ha valóban szeretne és tervei vannak,tartaná a kapcsolatot veled.Egy egy lájk nem jelent semmit.
2015. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nemhiszem hogy most jobban lenne elfoglalva mint akkor úgyhogy inkább az utóbbira tippelek. Furán érzem magam és egy kicsit hihetetlen... :(
2015. máj. 3. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, most már írj a sztorinak valami jó kis befejezést is harmadik körben, mert ez így túl sablonos.
2015. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!