Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három év után úgy döntött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három év után úgy döntött a volt barátnőm, hogy ez idő alatt (25 éves korára) kitombolta magát, és tiszta lappal szeretné újból elölről kezdeni. Ti belemennétek?

Figyelt kérdés

Három évig voltunk együtt, szinte már az összeköltözést fontolgattuk 22 évesen (egykorúak vagyunk), amikor egyszercsak kinyilvánította a barátnőm, hogy ő nem akar úgy megállapodni véglegesen valakivel, hogy ne tombolná ki magát fiatal korában, ezért szakítani fog velem.


Borzalmas érzés volt ezt átélni, hogy életem szerelme egyik napról a másikra gondol egyet és lelép, mert neki az kell, hogy a fél város átmenjen rajta.


Hetekig nem aludtam rendesen, fél év alatt 15 kilót leadtam, mert étvágyam nem volt. A munkahelyemen majdnem felmondtam, mert olyan kilátástalan lett az életem nélküle.


Utána minden kapcsolat megszakadt közöttünk. Az azóta eltelt három év alatt talán ha háromszor írtam neki SMS-t, hogy mi újság van vele, de nem válaszolt soha. Az utcán előfordult, hogy vissza se köszönt vagy szándékosan másfelé nézett. Kerülni akart velem minden kontaktust.


Három év elteltével lassan kezdek kikupálódni, de még mindig erősek az érzéseim az irányába. Nekem azóta egyetlen kapcsolatom sem volt, de amiket róla hallottam, hogy 140 kilós betontömbökkel, meg mindenféle jöttment alakokkal volt együtt, sokszor majdnem bőgésben törtem ki.


Nem mondanám ennyi idő után, hogy már várok rá, vagy vártam volna rá, mert egy kicsit talán már racionálisabban gondolkodok, de most este egyszercsak felhívott telefonon, hogy mi van velem, hogy vagyok, meg hogy voltam-e őutána kapcsolatban valakivel, meg hogy szeretem-e őt (erre azt válaszoltam, hogy nem tudom), majd azt mondta, hogy ha én is úgy gondolom megpróbálhatnánk újrakezdeni az elejétől, mert ő úgy érzi, hogy én vagyok neki az igazi.


Teljesen meglágyultam már a hangját hallva is, de nagyon sok kétely gyötör. Részben örültem, hogy megkeresett, részben gyűlöletet érzek iránta, mert három évig rám se bagózott. Anno elég csúnyán faképnél hagyott egyik napról a másikra, meg az elmúlt három évben emberszámba se vett, és akkor ő úgy dönt hirtelen, hogy neki elég volt az élvhajhász életmódból, és fogadjam vissza?


Én nem akarok egy kapcsolatban alárendelt szerepet, hogy ő - vagy bárki más - kedvére rángasson, hogy ha ő dobbantani akar, akkor én ezt tűrjem és várjak rá. Ez nekem lealacsonyító hozzáállást jelent, amivel nem biztos, hogy hosszabb távon kompromisszumot tudnék kötni.


Nektek mi a véleményetek? Ha egy nő belekóstol a nagyvilági életbe pár évig, utána biztosan komolyan gondolja a volt barátjával újra összejönni? Mit gondoljak, mit tegyek ebben az esetben?


2014. ápr. 9. 02:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor dobott téged, akkor már nem volt szerelmes, mert egy nő sem dobja el a szerelmet a "kitombolásért" azaz idegen farkakon pörgésért. Aztán három év alatt egyszer sem keresett, biztos lehetsz abban, hogy nem is gondolt rád, tehát annak az egykori szerelemnek már nyoma sincs. Azért keresett meg téged, mert besokallt a rosszfiúktól, akik csak kapcarongynak használták, rájött hogy idegenek ürítősbabájának lenni mégsem olyan jó, megcsömörlött a lélektelen dugásoktól... közben 25 lett, a barátnői lassan elkezdtek férjhez menni és gyereket szülni, neki meg nincs senkije és akkor eszébe jutott az a régi balek, aki úgy odavolt érte... Ha te ennek most bedőlsz, hát még annyit sem fogsz érni a szemében, mint akkor régen, amikor félredobott mert másokkal akarta szétdugatni magát. Közöld vele, hogy mások levetett kapcarongya neked nem kell, húzzon vissza a csatornába, odavaló.
2014. ápr. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy k...rvából lesz a legjobb feleség, de ez nem az az eset. Ha nem akarsz újra nagyot csalódni, ne vágj bele, előzd meg a bajt.
2014. ápr. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
"Ha férfi vagy, légy férfi!" Ha van benned egy csepp ész,büszkeség,soha nem kezdesz kapcsolatot vele. Magyarországon kb 5 millió nő él. Szóval van élet rajta kívül is...
2014. ápr. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba az egeszet. Lehet h kitombolta magat es lenyugodott de ugy van ahogy irtad. Ha visszafogadnad az olyan lenne mintha ugy ugralnal ahogy o futyul. Es ha pl 3ev mulva ujra tombolni vagyik?! Akkor te megint megmaradsz magadnak mig o eli vilagat?! Ha vki annyira nem meltat h hosszu kapcsolat utan koszonjon az utcan akkor mire szamithatsz tole?!
2014. ápr. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

nem érdekelték az érzéseid amikor literszám itta a g it


most sem érdeklik

2014. ápr. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt összejönnél vele és a következő ilyennél felkötnéd magad menj inkább pszichológushoz! rendes srácnak látszol
2014. ápr. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt te tudod h belemész e. de tegyük fel összejössz vele nem fogod érezni a dühöt haragot h ott hagyott, semmibe vett? nem fog zavarni h ki tudja mennyi pasival volt stb?
2014. ápr. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
1es jól irta,ha már csak abba belegondolsz mennyi suttyó megdugta/megszpatta még te otthon szenvedtél,kinlódtál miatta...áhhh ne nincs azaz Isten .....
2014. ápr. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aztán pár hónap múlva megint eljátssza, mert megteheti. Hanyagold, vagy ha elég erősnek érzed magad, akkor add vissza neki amit te kaptál.
2014. ápr. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes válaszoló soraihoz nincs is nagyon mit hozzáfűzni. teljes mértékben igaza van.


Nagyon meg fog szívatni ez a csaj, ha visszafogadod. Ugyan úgy ki fog használni, majd megint eldob. Jól gondold meg. Én a helyedben messzire elkerülném.


Undorító.


Már azon is csodálkozom, hogy megfordult egyáltalán a fejedben, hogy visszafogadd. N/28

2014. ápr. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!