Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vélemény? (sok kicsi kérdés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? (sok kicsi kérdés a leírásban)

Figyelt kérdés

1.)A barátom eléggé úgymond "Casanova". Sok csaja volt, de mind az az undorító, mások még bottal se piszkálnák meg azokat a lányokat. Normális dolog az, hogy sokszor nincs gusztusom a barátomhoz (az exei miatt)?

2.)Hisztek abban, hogy a pasiknak (jelen esetben 22 évesen) benő a fejük lágya, és megváltoznak "Casanova" életből hűséges irányba?

3.)Tényleg igaz szerelem az, ha megcsaljuk azt, akiről azt állítjuk, hogy ő a nagy ő?

4.)Létezik egyáltalán olyan pasi, aki ha egy buliban felajánlkozik egy kva, nemet mond (pedig a buliban nincs ott a barátnője)?

5.)Milyen egy férfi, amikor igazán szerelmes?



2015. máj. 4. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
megint egy féltékeny
2015. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Miért vagy együtt egy ilyennel, miért nem keresel egy rendes srácot?
2015. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1: Van egy rossz hírem....

2: Persze, ha olya a lány.

3: Nem.

4: Van.

5: Passz, én hülye vagyok akkor.

2015. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#2! Itt szó se volt arról, hogy a férfi ne lenne egy rendes srác. Kérdéseket tett fel csak. Az, hogy sok nővel volt pedig nem negatívum.
2015. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny azokra a csajokra, mert (nem nagyképűségből de azért) mindenben jobb vagyok náluk. Okos vagyok, szép vagyok, házias, normális, vicces stb. stb. Csak nem tudom elviselni, azt, hogy engem szólnak meg, hogy hogy van egyáltalán gusztusom a barátomhoz...és ilyenkor mindig elgondolkozok azon, hogy hűűha igazuk van...
2015. máj. 4. 16:12
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg azok akik megszólnak, pedig rád féltékenyek. Nevetséges vagy remélem tudod. Olvasd el amit leírtál kommentbe
2015. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hozzászólásokat, hasznosak voltak, de jöhetnek még vélemények :)
2015. máj. 4. 16:13
 8/16 anonim ***** válasza:

1. A párválasztási szisztéma alapján te is ebbe a kategóriába tartozol.

2. A fiatalkor arra van kitalálva, hogy tombolj, mert utána jön 30 évnyi munka és egy gyötrelmes öregkor.

3. Csak nem megcsaltak? te szegény, had nyaljam le a könnyeidet.

4. Általánosítás level 9000. Amúgy ezzel meg is válaszoltam magamnak a 3. pontra feltett kérdésemet. Gondolom rusnya vagy, mint a bűn és keresett olyasvalakit, akitől nem forog a gyomra.

5. Négy lába van, asztal, de nem szék, szerinted milyen?

2015. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem engem csalt meg, és azt sem tudod, hogy ki vagyok, szóval szerintem nem kéne lerusnyázni. Az állítólagos nagy szerelme, aki lelépett a legjobb haverjával, azt csalta meg még miközben együtt voltak. Ezért kérdeztem.
2015. máj. 4. 16:26
 10/16 anonim ***** válasza:
valószínűűű.... (szarkasztikus hangsúly)
2015. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!