Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vélemény? (sok kicsi kérdés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? (sok kicsi kérdés a leírásban)

Figyelt kérdés

1.)A barátom eléggé úgymond "Casanova". Sok csaja volt, de mind az az undorító, mások még bottal se piszkálnák meg azokat a lányokat. Normális dolog az, hogy sokszor nincs gusztusom a barátomhoz (az exei miatt)?

2.)Hisztek abban, hogy a pasiknak (jelen esetben 22 évesen) benő a fejük lágya, és megváltoznak "Casanova" életből hűséges irányba?

3.)Tényleg igaz szerelem az, ha megcsaljuk azt, akiről azt állítjuk, hogy ő a nagy ő?

4.)Létezik egyáltalán olyan pasi, aki ha egy buliban felajánlkozik egy kva, nemet mond (pedig a buliban nincs ott a barátnője)?

5.)Milyen egy férfi, amikor igazán szerelmes?



2015. máj. 4. 16:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És persze, hogy általánosítok, mert mit lehet hallani mindenhonnan? Hogy a pasi ilyen szemét, meg olyan bunkó stb. stb. Nekem ő az első komoly barátom, és nem akarok én is úgy járni, mint azok a szerencsétlenek.
2015. máj. 4. 16:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak azért hallod ezt mindenhonnan, mert a férfiak nem rinyálnak annyit, meg szidják a másik nemet minden felmerülő nehézség miatt.
2015. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát ebben igazad lehet. De írjatok még véleményeket, elvégre azért tettem fel a kérdést, hogy olvasgathassak. :)
2015. máj. 4. 16:34
 14/16 anonim ***** válasza:

1. Szerintem nem normális.

" Csak nem tudom elviselni, azt, hogy engem szólnak meg, hogy hogy van egyáltalán gusztusom a barátomhoz...és ilyenkor mindig elgondolkozok azon, hogy hűűha igazuk van..." Viszont ha igazán szeretsz valakit, akkor eszedbe sem jutna ilyen...ezen már elgondolkoznék a helyedben.

2. Ha olyan a lány, hogy megérdemli és összeillenek, akkor szerintem igen.

3. Nem.

4. Miért ne létezne?

5. Hogy milyen a párom? Figyelmes, törődő, bármit bármikor megtenne értem(persze én is érte:) ). Leírhatatlan...

2015. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a kérdésekre magadban keresd a válaszokat, ha nem találtad még meg, az pedig, ha mások véleménye ennyit dob a dolgok hozzáállásához sajnos elég gyenge jellemre vall, ami nem baj nekem, de gondolkozz el azon, h pl. Elítélhetek-e egy embert a múltja miatt, miért nem tudod túltenni magad azon, h mi történt korábban az életében, ha pedig nem érzed hűséges embernek, akkor minek vagy vele, rosszfiú kell, ezekre buksz, vagy mi van?
2015. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hűű elgondolkodtató tényleg. Köszönöm! Hasznos volt, ment a zöld :)
2015. máj. 5. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!