Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy a szerelem gyorsabban múljon?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, akkor azt, hogy írsz nekem, és együtt mulasztjuk el egymásnak.
2015. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd végig ahogy mással szexel. Vagy bizonyosodj meg róla,hogy ez megvolt,és képzeld el. Kibas..ul fog fájni,de hamar túl leszel rajta.Aztán te is keress magadnak valakit.
2015. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia.


Nem fog konnyen es gyorsan mulni. Ha sokaig voltatok egyutt akkor plane.

6 evig voltam egy lannyal. Majd 2 evet eltunk egyutt, csak sokat meloztam es betett, hogy keveset tudtam foglalkozni vele.


A lenyeg, hogy azota en is voltam masokkal. De nem mult el. Gyakran gondolok a multra es szar. Ennek majd masfel eve.


Tulsagosan bevesodott es akik azota voltak nem tudtak feledtetni.

Olyat kene keresni aki eltudja felejtetni veled. De ez is nehez.


Nem tudsz mit tenni. Az ido meg gyogyit.

Csak ne zarkozz be. Az nem jo. Ismerkedj, baratkozz. Es idovel jo lesz.


25/f

2015. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Várj :D az idő majd megoldja és elmúlik, mert a szerelem valójában csak optikai csalódás, de ha jobban megnézzük, akkor látjuk h nincs is . :)


Vagy ha más nem segít közben hallgass ilyen dalokat: pl.: Balogh Brigi: A szerelem fáj. XD

2015. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erőltesd, hogy másokkal is ismerkedj, beszélgess, szervezz másokkal is programot. Ilyenkor megesik, hogy hirtelen valaki másba leszel szerelmes.
2015. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dmckayals válasza:
Tereld el a figyelmed! Legyél sokat a barátaiddal és szerezz új élményeket! A régi élmények szinte mindegyike az exhez kötődik, ezért mindenről rá gondolsz, ezért kellenek az új élmények.
2015. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha igazán szeretted nem fog teljesen el múlni
2015. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!