Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyanok, akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik már nem szeretik a házastársukat, csak kényszerből/kényelemből maradtak vele? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Akár a Ti helyzetetekre, akár ismerőseitekére is kíváncsi vagyok. Az érdekelne, hogy valóban milyen gyakran fordul elő, hogy a házastársak már nem is szeretik egymást, csak valamiért (gyerek/kényelem/akármi) együtt maradtak vele. Ha Nálatok így van, akkor miért maradtatok együtt, mi volt az a "kényszer"? És ilyen esetben szex azért van köztetek? Pontosan milyen a viszonyotok?

Nemet légy szíves írjatok, illetve azt, hogy mennyi ideje vagytok házasok (vagy az ilyen helyzetben lévő ismerőseitek mióta házasok)!

Előre is köszönöm a normális, értékes válaszokat! Most szükségem lenne az effajta "történetekre", élethelyzetekre mások szemszögéből.



2015. máj. 4. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Az emberiség 80-90%a
2015. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de a kifejtendő rész is érdekelne...
2015. máj. 4. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


F/11 éve vagyunk együtt... Szeretjük együtt tölteni az időnket. Nagyon komoly kényszer nincs, meg tudnánk külön is oldani az életünket, gyerekünk sincs. Hasonló hobbijaink vannak, jól megértjük egymást- de szex már abszolút nincs köztünk

2015. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: És akkor a szexet megoldjátok mindketten mással vagy önkielégítés?
2015. máj. 5. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

1-es szerintem óvatosan becsülte meg az arányt. Én durván 95%-ra taksálom. Unom már leírni, de nem vagyunk egyformák, így aztán mindenkiből a szerelem más fokát tudjuk kicsiholni. Sajnos azonban azt, hogy a szerelem milyen fokát értük el, csak utólag, annak elmúlásával tudjuk felmérni. S mivel az emberek túlnyomó része leragad az első ellenkező neműnél, aki méltóztatik őt észrevenni, sohasem fogja megtudni, milyen fokú szerelemre képes gerjedni az IGAZI iránt.

Mindazonáltal a legszentebb szerelem is elmúlik egyszer. (Fél-két év, mire lebomlik az oxitocin.) De azt, hogy mi marad utána, nagy mértékben befolyásolja, hogy mekkora volt a láng. Én ezt a hegesztéshez szoktam hasonlítani. Amíg tart a munka, nem tudod megállapítani a minőségét, hisz a nagy fényességtől, a hőtől nem látsz semmit. Amikor kihűlt a munkadarab, akkor látod csak, hogy a két különálló darabból mennyire lett egységes egész. Ha jó munkát végeztél, elválaszthatatlanul összeolvadtak. Persze le is kell kezelni a munkadarabot, hogy a rozsda ne kezdje ki. Ugyanígy a kapcsolatot is ápolni kell, hogy éljen és virágozzon.

2015. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, Miquel, érdekes választ adtál! És Te pontosan hogyan állsz ilyen téren a nejeddel, ha megkérdezhetem?
2015. máj. 5. 17:59
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Rólunk azt kell tudnod, hogy mindketten nagy étvággyal faltuk a másik nemet. Kerestük az igazit, és egyikünk sem megalkuvó típus. Nekem (a kóbor numerákat nem számolva) közel 50 kapcsolatom volt, és a feleségem is kétszámjegyű listát tudna felmutatni.

Imádjuk egymást még mindig, 50-en túl is. A szex megritkult ugyan, de aki csak ismer minket, mind azt mondja, mi egymásnak lettünk teremtve. :))

Viták persze vannak, hisz, mint mondtam, egyikünk sem megalkuvó típus. De a vitás kérdések arra valók, hogy megoldjuk őket.

2015. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem inkább 100 volt? Ki hiszi ezt el szerinted? Unalmas már az állandó okoskodás és önfényezés.
2015. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Valójában nem tudom, kedves utolsó. Néhány éve, amikor elhatároztam, hogy most már hű maradok imádott feleségemhez, akkor próbáltam összeszámolni, de az emlékezetem bizony cserbenhagyott, és leginkább csak az arcok ugrottak be. Voltak persze emlékezetesek, akiket sohasem felejtek el, de a többség felejthető kis liaisonná sikeredett. És nem dicsekvésből írom ezeket, hiszen valójában kudarcok voltak. Az igazit kerestem, és sorozatosan mellényúltam. Igazából valóban hallgatnom kellene ezekről a malőrökről, de mivel érzékeltetni akarom, milyen nehéz megtalálni életünk IGAZI párját, kénytelen vagyok ecsetelni a régvolt dolgokat.
2015. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Hogyne :)
2015. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!