Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan nők/lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők/lányok, akik kényelemből direkt nem helyes pasival járnak azért, mert akkor nem kell attól félniük, hogy a pasijuk félrelép?

Figyelt kérdés
Végül is ésszerű megoldás lenne, nem?

2014. okt. 9. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Azok csak magukkal babralnak ki... Még a legcsunyabb is nagyontetszik valakinek.. Azik igy gondolkoznak, csak azt erik el, hogy olyannal vannak egyutt, ami nekik pont nem tetszik
2014. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hadd tippeljem meg: magadban nincs annyi önbizalom, hogy szépnek lásd magad, e miatt a jellemed romboló és nem jössz be senkinek. Inkább szeresd magad és összejön a szerelem. L
2014. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, de magukkal tolnak ki.
2014. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van modell alkatvol is hűséges, és bányarémből is csalfa.. Nem mérvado az, h mennyire szep.. Jaaaa es amugy a csunyaknak onertekelesi problemajuk is van, ezert nagyon dijazzak, ha valaki fenyesre nyalja (vagy szopja) az egojukat...
2014. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1es

de a csúnya fiúk örülnek hogy van egy szép barátnőjük, és kincsnek fogják fel, és nem fogják eldobni egy dUgás érdekében

2014. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak! 1,5-2 évig voltak házasok. Nem a srác hibájából!
2014. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha senki se dobja el a szerelmét egy dugásért.. Szinten nincs koze ahhoz, h valaki szep-e.. Aki szerelmes, szepseguktol fuggetlenul kincsnek tartja a masikat
2014. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Láttam már nem egy csúnya pasit, aki kifejezetten hűtlen volt. Szóval a szépségnek ehhez semmi köze, aki így gondolja elég butus, és felszínes is, hogy erre alapoz.
2014. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen párt, most született babájuk, nincs egy fél éve sem. A nő sem egy szépség, tény, de azért ha kicsit is foglalkozna magával, talán egy átlagot megérne. Csalta már meg a férjét, többször is.

A pasi maga meg aztán pláne nem vonzó. Aránytalan, mint Homer Simpson, arca nem valami szép, stb. MINDEN EGYES alkalmat megragad arra, hogy valakit elcsábítson, nem az ő hűsége miatt nem csalta meg még az asszonyt. Bár a társaságban megy a pletykálás, hogy legalább egyszer (de inkább többször) fizetett már szexért az asszonyka mellett. Hogy miért? Mert ez a nő volt az egyetlen, aki képes volt összeállni vele, és már annyira unja, hogy hihetetlen. Egyetlen szexuális partnere, egyetlen ember, aki valamilyen szinten is férfiként tekintett rá. Egy huszonéves pasinak ez szerintem akkora törés, hogy tényleg MINDEN alkalmat megragad az "egyenlítésre".


Pont ezért én ugyan nem állnék össze csak emiatt egy nem túl helyes pasival. A kinézete alapján a hűségéről nem tudok mit mondani. A fenti példánál is egyszer csak majd lesz egy olyan lány, aki elég részeg, hogy összefeküdjön vele, és akkor hurrá, meghódíthatott egy nőt. Mit nőt- a múltkor 28 éves létére 14 éveseket fűzögetett. Szánalom netovábbja.


Ezeket ismervén, szerinted ésszerű megoldás? Mert szerintem baromira nem az. Főleg, hogy én milyennek érezném magam, ha összeállok valakivel, akinek nem is én vagyok a fontos, hanem örül neki, hogy punci, és igazából mindegy is, kivel van, csak nő legyen. Szerinted ez engem boldoggá tesz? Még ha nincs is lehetősége megcsalni.


Szerintem nem az a lényeg egy kapcsolatban, hogy LEHETŐSÉGE nincs a hűtlenségre, sokkal inkább, hogy SZÁNDÉKA nincs. Én legalábbis akkor is szakítanék, ha meg akarna csalni, még ha nem is tette meg előtte. Bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen önérzetes.

2014. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!