Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjuk, hogy megtaláltu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Honnan tudjuk, hogy megtaláltuk az igazit?

Figyelt kérdés

Fél éve lett vége egy 6 éves kapcsolatomnak, mert egyszerűen ennyi év után nem ment. A 6 évből 3-4 szépen eltelt, a többi így visszagondolva kínlódás volt.

Nemrég összejöttem egy régi ismerősömmel, akivel még régen beszéltem párszor, és tetszett is, én is neki, ezt ki is nyílvánította, de annak már 8 éve, még gyerek voltam, nem akartam vele foglalkozni. Most viszont összehozott a sors, és valami hihetetlenül jó vele. Én voltam már szerelmes, tisztán emlékszem, többször is, de ez sokkal másabb. Amikor mosolyog egyszerűen úgy érzem, hogy annál nagyobb boldogság nem létezik a földön.

Az előző barátnőmmel 6 év alatt jóformán meg sem fordult a fejemben, hogy egyáltalán elvegyem, valahogy nem éreztem, hogy le tudnék élni vele egy életet, de reménykedtem, hogy ez változni fog. De most folyamatosan azon kattog az agyam, hogy a mostani barátnőm a nekem való. Távol lakunk egymástól, egyszerűen nem bírjuk egymás hiányát. Többször emlegette telefonban, hogy milyen jó lenne ha együtt laknánk, és a beszédében mindig a távoli jövőről beszélget, ami érdekes módon nem ijeszt meg egy cseppet sem.

Annyit hozzátennék, hogy 1 hónapja vagyunk együtt, és tisztában vagyok vele, hogy ilyenkor az ember még mindent rózsaszínben lát, és időt kell hagyni a józanodásnak, de ennyire erős érzelmeim nem voltak még. Az ezelőtti kapcsolatom ezmellett csak apróság volt. Az a furcsa, hogy egy régi ismerősről van szó, akit nagyrészben már ismerek, és ez sem tompít semmit az érzelmeimen, mintha csak ő hiányzott volna az életemből.



2015. máj. 5. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Sehonnan, mert nincs igazi. Igazit gyártani tudsz, nem találni. Jól össze kell passzolni, kompromisszumkészség nyitott gondolkozás, hasonló szexuális vágyak. Folytathatnám...
2015. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más lehet. Nem tudom, hány évesek vagytok, de a soraidból kiolvasva én inkább lélektársra vagy duálpárra gondolnék, mert az Igazival történő kapcsolódás (általában) nem zökkenőmentes :)
2015. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 25 éves ő 26. Szerintem csak azért zökkenőmentes, mert még nagyon az elején vagyunk.
2015. máj. 5. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés érdekes, szerintem kinek mi.. Attól függ kinek milyenek az igényei. Van aki az őszinteséget keresi a másik félben, van aki a bizalmat, van aki ezt van aki azt... Szerintem a szenvedély irányít mindent. Nagyon fontos dolog hogy akit szeretek szenvedélyes legyen, amilyen én is vagyok. És itt nem csak testi hanem lelki szenvedélyről is beszélek. Amikor az ember annyira szereti a másikat hogy nem tudja szavakkal kifejezni és minden porcikájával megpróbálja kimutatni, hogy fontos neki a másik akármi is történjen. Ha rövid időn belül kölcsönössé válik ez az érzés, annál több nem is kell. De ha nincs szenvedély, akkor igazi szerelem sem. Ez csak az én véleményem.
2015. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!