Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az jelent valamit ha 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit ha 19 évesen még nem volt barátnőm, nem szexeltem, nem kaptam csókot?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert azt látom, hogy már a 13-14 évesek is ezt csinálják, és nekem még lassan 20 évesen semmi intimebb nem volt nővel, mint egy arcra puszi. Ez azt jelenti, hogy rossz ember vagyok, aki nem kell a lányoknak? Tehát tervezhetem úgy az életem, hogy abban nem fog szerepelni nő, ha eddig se volt, pont abban a fiatalabb időszakomban, mimor kellett volna, mikor tapasztalatokat kellett volna gyűjtsek. Úgy gondolom egy korombeli lánynak nem kellene egy olyan fiú, aki azelőtt se kellett senkinek, és még kezdő is a témában.

2015. máj. 6. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
de akkor még ott vannak a szűz lányok akiknek akár még kapcsolatuk sem volt... oké, hogy nem sokan vannak de mondjuk 16-17 évesek közt simán találni :-)
2015. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:

ez eleg gyerekes gondolkodas. ugye a hanyas sem tul gusztusos megis jott mar ki minden embernek a szajan, meg siman lehet hogy szaras utan is volt mikor elfelejtett kezet mosni.

hanyszor fogtal kezet eletedben fiuval? szted meg sosem volt hogy elotte megvakartak a segguket? vagy kivertek?

tudtad hogy a mez az a meheknek a nyalaval keszul?

az allatok honapokig evekig fetrengenek bele a sajat urulekukbe, aztan meg vegigfogdossa okat rakas koszosabbnal koszosabb kesz, mig vegul a te asztalodra kerulnek. vagy enni sem szoktal?

2015. máj. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:

36-os

Nem neked írtam hanem kérdezőnek csak a te válaszod hamarabb Megjelent.


46%- os

Mondjuk abban vagy hibás, hogy boldog boldogtalanra ráírsz és másoktól várod a csodát. Ha meg 27 évesen még nem dugtál, akkor Nehogy már mindig más tehessen erről.

2015. máj. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
Hát ki 43-as? Ha lány vafy azonbal vinnélek. De egy sem akar semmit.
2015. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
Erről pofázok. Megkeseredett szerencsétlenség vagy,akinek már mindegy csak lyuk legyen. A csajok ezt az egy dolgot nem tolerálják. Lehetsz te egy alacsony, csóró, kisfaxú, ezeket előbb viselik, minta egy nyfogós punci vagy. Mi az, hogy vinnélek? Szerinted a nők valami tárgyal, akik arra vannak, hogy a te igényeidet kielégítsék? Akkor k*rvázni, mert önként úgysem fog veled dugni senki. De áltasd csal magad, hogy te milyen jóarc vagy csak a mocsok nők összeesküdtek ellened.
2015. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:
Pedig részben igaza van. Én is nem egy olyan lánnyal találkoztam már, akik biztattak, gogy legyen önbizalmam oda menni, megszólítani megpróbálni. Így is tettem de vissza utasított, én meg néztem, hogy mi a franc, akkor ez meg miről pofázott?? Szóval egy idő után tényleg csak az a lényeg, hogy lány legyen és szóba álljon veled. De persze te ezt sem vagy kápes megérteni,hisz neked mindig döltek az öledbe a nők. Így könnyű okoskodni.
2015. máj. 7. 12:32
 47/84 anonim ***** válasza:
45-ös. Hát persze hogy vinném azt lányt akivel szivesen lennék. Miért mit csináljak vele? Most nem arról beszélünk hogyan lehet megfektetni egy lányt. Én ezt szeretném. Még ha nem is sikerül. Te mit gondoltál?
2015. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
Ennyi kérdező. Annyira szeretnek a nők észt osztani. Én mindig felteszem azt kérdést, hogy akarnak e velem találkozni. És akár hiszed akár nem volt úgy két évente egyszer, hogy találkozni akart.
2015. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 A kérdező kommentje:
Mert csak a szájuk nagy. Tudják osztani az észt, de ha már lépni kéne,akkor sehol semmi..
2015. máj. 7. 15:16
 50/84 anonim ***** válasza:
folytatom. De ha már beszélgetni akartam azt nem akartak, megmondani nem tudják miért. Szemébe nem merik megmondani az embereknek, hogy annyira csúnya vagy, hogy nem bírok rád nézni. Inkább elfordulnak és nem akarnak semmit mondani. A nők ezért osztanak könnyen észt. Megvillantanak egy cic.t vagy punc.t és már van 25 randi és talán majd egynek lehet szerencséje. A többit meg kiröhögik. Van aki azt írta itt, hogy én ezért mocskosaknak tartom a nőket. Ők meg lúzernek és szerencsétlennek tarják azt a férfit aki teper mint az állat de semmit nem ér. De egyiket sem érdekelte az, hogy miért. Csak mutogatnak az emberre és azt mondják: te vagy a hibás! De, hogy miben vagy hibás arra nincs válasz. Ezután jön a röhögés meg az, hogy az is az én dolgom. De megsértődnek ezek után ha tényleg nem sokra tartom a nőket. Miért minek tartsam őket ha nekik egy ilyen, semmit nem számít. Még én változzak? Nem iszom, nem dohányzom, sportolok, nem vagyok félénk sem, nem vagyok visszahúzódó sem. Ha meg nagyon ronda az arcom arról nem tehetek. Mit változtassak meg? Van amit nem tudok megváltoztatni.
2015. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!