Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az jelent valamit ha 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit ha 19 évesen még nem volt barátnőm, nem szexeltem, nem kaptam csókot?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert azt látom, hogy már a 13-14 évesek is ezt csinálják, és nekem még lassan 20 évesen semmi intimebb nem volt nővel, mint egy arcra puszi. Ez azt jelenti, hogy rossz ember vagyok, aki nem kell a lányoknak? Tehát tervezhetem úgy az életem, hogy abban nem fog szerepelni nő, ha eddig se volt, pont abban a fiatalabb időszakomban, mimor kellett volna, mikor tapasztalatokat kellett volna gyűjtsek. Úgy gondolom egy korombeli lánynak nem kellene egy olyan fiú, aki azelőtt se kellett senkinek, és még kezdő is a témában.

2015. máj. 6. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
Pontosabban 17-es, bocs :-)
2015. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
20-as. Nem bizonyít semmit? Lány vagy? Akkor találkozzunk!
2015. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
22-es vagyok. Itt mindenki csak ossza az észt és megmondja hogy bennem van a hiba. De ha bizonyítanám, hogy én nem félek és azonnal szívesen találkoznék egy lánnyal akkor érdekes senki nem akar találkozni. És még bennem van a hiba és engen néznek lúzernek. Vagy az ide iró hölgyek elmondják hogyan akarnak egy fiúval lenni? Ahhoz tartom magam. Ezért írtam hogy én mondent megteszek nem gondolom hogy bennem lenne a hiba. Ez a szerelmesdi csak szavakban fontos úgy látom. Az egész arról szól hogy majd a lányok kényükre kedvükte eldöntik, meg kiválogatják ki az akit magukra engednek. A többi akinek nem jut az lúzer. Ennyi.
2015. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:

azt jelenti, hogy vannak még rendes pasik :)

A mai kis 13 évesek, akik már túl vannak legalább 2-3 partneren, szerinted 20 évesen hol lesznek? Mennyi bajuk lesz? na mindegy, nem ez a lényeg.

Egy értelmes lánynak nagyon fog majd tetszeni, hogy ilyen vagy! Amikor majd megkérdezi, hogy hány lánnyal voltál és nem azt mondod, hogy 30 felett, nagyon büszke lesz rád :)

És nagyon helyes, hogy nem kavarsz fűvel-fával, nem hülyíted a lányokat. Csak így tovább!

2015. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
24-es. 23-as vagyok. Én már azért kavarnék egy rendes lánnyal. 27 éves vagyok és szerettem volna már szeretkezni.
2015. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 A kérdező kommentje:

24

Az a baj, hogy rettentően tartok attól, hogy olyan lány szája érjen hozzám, amiben már járt az exe farka, vagy olyan helyre kell betegyem az enyém, ahol előtte már másé járt, szóval undorodom ettől. :/

2015. máj. 6. 12:47
 27/84 anonim ***** válasza:

22 (23): nem mondtam, hogy nem mondasz igazat és elhiszem, hogy valóságban nyomulnál, de itt írásban mégsem olyan, itt jóval könnyebb. Nem mondtam semmit csak azt, hogy ez itt egy dolog, valóságban kell megmutatni, amire persze nem lesz alkalom, hisz nem ismerlek személyesen. Összegzésképpen: nem tartalak lúzernek...

Amúgy fiú vagyok.

2015. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:

#16-os kérdező

Azaz észosztás, hogy fejezd be az önsajnáltató hisztit és kelj fel a gép elől? Húha.


#17-es

Ja neked az a próbálkozás, hogy mindenkire ráírsz? Aztán természetesen a másik a hibás mert nem vesz komolyan. Egyébként faszi vagyok, de miért kéne bármelyik csaj ismerősömet bemutatnom neked? Annál jobban kedvelem őket, hogy egy ilyen rinyagéppel hozzam össze, aki nyilván egy hét alatt elülsözné a folyamatos panaszkosással. Bexarok rajtad. Te szépen ülsz a kényelmes fotelban én meg házhoz viszem neked a csajokat, mint valami pizzafutár.

2015. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:

Jólvan kérdező, te menthetetlen vagy. Ha semmit nem teszel érte és csak a kifogásokat keresed akkor magadra vess.

Hidd el, én se vagyok egy alfahím, sőt, kopaszodok, csúnyák a fogaim, nem vagyok kigyúrt, de még izmos se, nagy az orrom, rosszul látok, stb, de tettem érte, hogy legyen, s lám; van is.

2015. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:

#23-as

Ha semmi nem jött eddig össze, akkor nyilván benned is van hiba. Mellesleg te is megválogatod, hogy kibe hatolnál be. Akkor meg? Vagy neked mindegy csak lyuk legyen?


#26

Nálad fejben nagyon nincsenek rendben a dolgok.

2015. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!