Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 évesen normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen normális ez?

Figyelt kérdés

Üdv!

18 éves létemre nem volt még csajom.

Nem vagyok egy csendes. visszahúzódó típus, de tudok komoly lenni.

Nagyon sok lánybarátom van és nem értik ( és még sokan mások sem)hogy miért nem volt még kapcsolatom.

Valamiért olyan érzés van bennem , hogy igen kéne már , de nem olyan fontos.


Légy szíves a "homokzsák" kifejezést mellőzzétek , mert a hetero vagyok . Csak valamiért nincs bennem az a tűz/ motiváció.



2015. máj. 6. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te is olyan típus vagy, aki csak akkor kezd kapcsolatba, ha szerelmes és még nem voltál szerelmes. Nincs ezzel semmi baj.
2015. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mert még nem találtad meg a nagyŐt.

Jönni fog ha jőni kell...

2015. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

a nagyszerű halál ?


Na jó viccet félretéve, voltam már szerelmes nagyon sokszor csak ezt nem mutattam ki és magamban folytottam.

ez Ált. isk. koromban volt és lehet , hogy ezáltal egy gát keletkezett tudat alatt bennem.

2015. máj. 6. 09:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ennek a kérdésnek túl sok értelme nincs. Tegyük fel, hogy egybehangzóan azt állítjuk, hogy ez nem normális. Mit teszel? Erőszakkal felszítod magadban a tüzet, a motivációt? Ez nem így működik. Ha nem volt még barátnőd, akkor nem volt, oszt kész. Majd lesz. Én is így voltam vele. Úgy látom, te egész jól ki vagy békülve ezzel, a többiek véleménye pedig nem számít. Sokkal szerencsésebb helyzetben vagy, mint jópár veled egykorú, akik már nagyon-nagyon szeretnének párt találni.

24/F

2015. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocsi de ez egy olyan oldal ahol bárki szabadon tehet fel kérdést.

Az lehet , hogy neked értelmetlen , de nekem számít hisz ezért írtam ki.

2015. máj. 6. 10:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Oké, akkor a válasz röviden: normális. (mert az)


De ha azt mondanánk, hogy "nem normális", mit kezdenél ezzel válasszal?

2015. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elgondolkoznék.
2015. máj. 6. 10:09
 8/11 anonim ***** válasza:
nem érzel kéztetést a csajozásra, mással foglalkozol ennyi majd ha 25-30 évesen is ez lesz akkor kell aggódni
2015. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szóval 18 vagy, és nagyon sokszor voltál már szerelmes? Hmm..azért ez se a legjobb. Meddig tart ez nálad?

Különben amilyen fiatal vagy...tényleg korai még búsulni...persze, biztosan rossz érzés neked. Próbálj ismerkedni..másokkal..talán valahol megtalálod, akit keresel.

2015. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Normális. És mi újság az önkielégítéssel? :-)
2015. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!