Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy el tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy el tudom képzelni 17 évesen, hogy a mostani barátom legyen a jövőbeli férjem?

Figyelt kérdés
Sosem úgy képzeltem el magam, mint aki tini korában szerelembe esik, és azzal a férfival éli le az életet. Előtte tapasztalatokat szeretnék szerezni, ismerkedni és kiélvezni, hogy még fiatal vagyok. Így kicsit fura belegondolni, hogy lehet ő lesz a férjem, de most valahogy nem kezdek el egyből nevetni ha valaki ezt közli velem.. Mindenki aki szerelmes így érez?

2015. febr. 3. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én így érzek. De lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen furik :D 17/l
2015. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja, ilyenkor még álmodozik az ember, aztán később rájön, hogy nem érdemes...

Vagy tényleg nagyon szerencsés vagy és ő a nagy Ő. :D

2015. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális, de majd úgy is meglátod, hogy később mi lesz, és hogy alakulnak a dolgok. Én drukkolok ;)
2015. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve ez a normális hozzáállás.

Nem tetszik ha valaki úgy áll hozzá a kapcsolatához, hogy úgy is egyszer vége lesz. Akkor nem szereti eléggé,miért van vele?

Szóval szerintem ez normális. :)

2015. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Maximálisan osztom #4 véleményét. Sosem állnék úgy össze lánnyal, hogy "Ááááá, úgysem Ő lesz a feleségem...!".


23/F

2015. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Barcsak tobb ilyen lenne!
2015. febr. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pontosan így éreztem az előző barátomnál, aki csúnyán átvert. Azóta félek bízni, nem tudom, hogy kinek hihetem el, amikor azt mondja, hogy szeret.

Az egész életem letudtam volna én is élni vele. :) De Ő nem így gondolta velem.


Kérdező, nagyon jó, hogy te is így érzed és szívből kívánom, hogy a barátod is így érezze! Legyetek nagyon boldogok továbbra is!

2015. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat :)
2015. febr. 10. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
minden nő igy gondolkodik... ami persze jó, de szerintem sokszor vontok le túl hamar következtetéseket, pl: karikatúrán láttam, hogy a pasi felkérne táncolni egy lányt, és a lány rögtön elkezdett agyalni, hogy "tánc, ismerkedés, vele fogok járni, ő lesz a férjem, a gyermekeim apja, a"... és visszautasitotta
2015. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!