Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El kell fogadnom, hogy előbb-u...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell fogadnom, hogy előbb-utóbb úgyis megcsal az adott párom és ne ebben keressem a boldogságot párkapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés

A férfiak ígyis-úgyis elkezdenek vonzódni egy újabb érdekesség után, hiába legyen a párja akármilyen full jó nő. Meg fogja unni, meg egyébként is... Ezek a vadászösztönök meg minden.. Nem hiszek már a szerelemben, viszont azt hiszem lehet egymás mellett boldognak lenni mint társ. A félrepés kalandoktól függetlenül. Már nem látom, hogy létezik szerelem. Egyszerűen ez egy idióta fogalom. Szerethetjük egymást a párommal, de tudom, hogy ágyba fog bújni mással, így én is megtehetem, de attól függetlenül kitarthatunk egymás mellett bármiről van szó. Egyszerűen szerintem soha nem fogok férfival találkozni aki ne akarna más p*ncit, nem is létezik ez, tehát jobb lesz hogyha elfogadás útjára lépek. :) Egyébként is eddig még csak egy fiúm volt, szeretem is, de úgy hiszem teljesen kiismertem az embereket ilyen szempontból... Vélemények? :)

19/L



2015. máj. 8. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked egy nyitott kapcsolat lenne jó.
2015. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na látom téged is jól helyben hagytak és most haragszol az összes, gonosz disznó férfira, persze az meg sem fordul a fejedben, hogy adódhat olyan szituáció is, amikor te csalod meg az aktuális párodat. Ez olyan, mint amikor DADA órán a gyerekek azt mantrázzák, hogy ők soha nem gyújtanak rá, ők sosem isznak és mindenki hülye, aki csinálja, aztán puff, két év múlva üvegből nyakalják a koccintóst és kettesével szívják a sodrott cigit.
2015. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Hm... szóval te már jó előre fixálod a magyarázatot, ha netán valamikor a jövőben megcsalnád a párod? Érdekes...
2015. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

majd felnősz

felnőtt emberek között szokott működni a megcsalás nélküli kapcsolat

ha meg nyitottat akarsz, akkor mondd meg a pasidnak h ingyenqrva vagy, ő is csinálja mássla

2015. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam soha nyitott kapcsolatot. Nem szándékom megcsalni, de rájöttem, hogy nem fogok nagy ügyet csinálni belőle ha előbb-utóbb évek múlva tönkremenne emiatt egy kapcsolatom. Mert úgyis megtörténne és egyáltalán nem kifogás arra, hogy megcsaljam a barátom. De nem tudnák boldog lenni, ha én évekig hűséges lennék és érne egy csapás azzal, hogy ő megcsalt. Inkább felejtsük is el rögtön ezt a hűség dolgot. Nem mondom, hogy nem létezik pasi, aki nem csalta volna meg a párját. De bármelyik pasi kerülhet olyan helyzetbe, hogy nem tud ellenállni. Inkább felejtsük el ezt a hűség dolgot..
2015. máj. 8. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!