Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, hogy nincs kocsim és jogsim? Párkapcsolati szempontból kérdezem.

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, idáig mindig halogattam a jogsi lerakását. Budapesten élek, saját lakásom van, jó állással, 2 diplomával is rendelkezem. Viszont azt vettem észre, hogy ez egyfajta elég komoly elvárás a lányoknál, hogy rendelkezz autóval, valahogy furán is néznek, amikor azt mondom, nincs kocsim.


Nem éreztem szükségét az autó fenntartásának. Nem spórolásból.. nem vagyok nagyon spórolós alkat:) Sűrűn taxizom, pl.


Most viszont azt vettem észre, társkeresési-párkeresési szempontból elég nagy előnye van annak a férfinak, aki rendelkezik gépkocsival: még a típusát is megnézik a nők..


Szóval segítsetek dönteni, legyen kocsi avagy ne legyen?:)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 1. 17:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél kocsit és nem a csajozás miatt, hanem mert sokkal kényelmesebb vele a hétköznepok :)
2012. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem lényeg a jogsi meg a kocsi föleg az elsö randin :D Na és ha nincs kocsid ugyan olyan jó egy taxi meg egy jó kis séta :) Az a baj hogy tulságosan el vannak kényelmesedve.. Engem is állandóan arrol faggat mindenki miért nem megyek jogsira?! Egyszerüen nem érzem szükségét szerintem ez nem olyan nagy gond..
2012. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
54%

Én is bánom, hogy 22 évesen nincs se jogsim, se kocsim, igaz nem is tudnám még fenntartani.


De tényleg nagyon igényesek a lányok, nagy előny az a kocsi, meg hát tudod szeretik magukat vinni ide-oda, akinek meg nincs kocsijaz az esélytelen a lányoknál. Kivéve a csúnyáknál.


Legyen kocsi én azt mmondom!

2012. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%

Kocsi-nők-pénz-csukamájolaj? :D


Na, mindegy. Szerintem legyen autód - ha Neked szükséged van rá, de a helyedben az első randikra nem mennék autóval. Érdekes sztorikat hallottam csajokról (autókra adott reakcióikról), jól ki lehet szűrni ez alapján az "arra nem érdemeseket".

2012. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
52%

Ne a nők miatt vegyél autót.

Egy 2 diplomás sikeres férfinek illik egy autónak lennie.


Persze Budapesten el lehet lenni kocsi nélkül főleg ha egyedülálló vagy.De hogyha családod lesz akkor nem lehet autó nélkül létezni.Nagy bevásárlásokat nem tudod taxival meg azokkal a sárga szerelvényes micsodákkal elintézni.Na meg ha a gyereket hirtelen dokihoz kell vinni vagy szül az asszony akkor jól jön egy autó.


Őszintén megmondom hogy nem értem hogy sokan miért nem tartanak autót amikor a világ egyik legcsodálatosabb dolga.Autó nélkül elveszett emberek vagyunk.

2012. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%

:D Figyi, nekem aztán mindegy hogy egy pasinak van-e autója... nekem van jogsim, ha meg majd kell autó is, akkor spórolok magamnak rá és veszek egyet használtan, azok egész jó árban kaphatók. Nem várom el hogy furikázzanak, ha pedig neked nincs még szükséged rá, akkor ne vegyél. Majd ha családot alapítottál akkor aktuális lesz, de aki eleve aszerint keres párt hogy a másiknak mi minden van a tulajdonában, az meg se érdemli hogy foglalkozz vele :)


23/N

2012. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj, hogy már 10 évvel fiatalabbaktól is "elvárják". Pesten szerintem még annyira nem, mert ott a bkv még gyorsabb is tud lenni. De vidéken valahogy ultragáznak érzik, ha busszal megyek randira és "azzal" kísérem őket haza. Ha nincs kocsi, akkor legalább a taxit állnom kell, különben 2. randi nem igen van.
2012. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

A csukamájolaj hülyeségből került oda:)) éreztem, hogy kell még egy kulcsszó és ez jutott az eszembe:)


Amúgy én nagybevásárolni is taxival szoktam, vagyis hazafelé inkább azzal jövök.


Csak rossz, hogy a kocsinélküliség ennyire gáz egyesek szemében.. Például szeretek és szoktam is utazni, vonaton pl. tudok közben gondolkodni, olvasni. Tudom-tudom, a kocsi lassan gazdaságosabb:) És itt Pesten belül sem leányálom a dolog, kollégák mindig szívnak, munkahelynél pl 25e per hó a parkolóhely.

2012. jún. 1. 17:35
 9/32 anonim ***** válasza:
55%

Gratulálok normális ember vagy


Kocsival sok minden kényelmesebb ez tény de azért ne vegyél kocsit mert kinéz valaki hogy "jaj neked még kocsid sincs"

A legtöbb embernek nincs szüksége autóra de az a menő és vesz ha kell ha nem


jogsi előnyös de mivel eddig megvoltál nélküle szóval igazán nincs rá szükséged

2012. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%

Őrültek vagytok! Te is kérdező, mert ez nem így megy! Ciki, hogy nincs jogsid! Attól is férfibbnek érzed majd magad! Kocsit bármikor szerezhetsz, de egy jogsi minimum 2 hónap mire lerakod. Van, aki egy egész évig csinálja! És nehogy azt hidd, hogy ha levezeted a kötelező 30 órát, akkor már tudsz is majd vezetni! Az csak arra lesz elég, hogy a begyakorolt vizsgaútvonalon rendben végig tudjál menni.

Nyáron csináld meg a jogsit, ősszel-télen-tavasszal gyakorold be a dolgokat kölcsön kocsival(pl. szüleidével), és jövő ilyenkor már gondolkozhatsz is saját kocsin!

Amelyik csajt ez zavarja, nyugodtan elküldheted, nem éri meg vele fáradozni. De az olyanokkal sem, akik majd maguknak megteremtik, ha szükségük lesz rá. Ez e másik véglet, a kibírhatatlanok!

2012. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!