Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolati szempontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati szempontból kiégtem vagy mi?

Figyelt kérdés

Mindig ha kerestem egy lányt, később kiderült róla hogy vagy rohad a lelke, vagy kapcsolatban volt, vagy nem jöttünk be egymásnak, vagy ő nem jött be, vagy én neki stb.

Neten is ismerkedtem már, de itt is nem sok jó sült ki.


Most viszont egyáltalán nincs kedvem egyetlen párkapcsolathoz sem, egyszerűen nincs kedvem semmit sem tenni egy kapcsolatért, inkább vagyok magamba.

Most akkor ez miért van?



2012. júl. 25. 20:30
 1/8 szamóca.. ***** válasza:
van ilyen, nekem is volt ilyen korszakom. pihentesd, ha készen állsz egy kapcsoaltra azt észre fogod venni:)
2012. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amúgy jó lenne egy kapcsolat, de nincs kedvem tenni érte semmit sem, meg erőm sem.
2012. júl. 25. 20:32
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!!


Amúgy neked mennyi idő volt

2012. júl. 25. 20:33
 4/8 A kérdező kommentje:
?
2012. júl. 25. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ne izgulj ezen, normalis dolog ez, igazabol az az egeszseges, ha CSAK akkor akarsz valakit, ha KONKRETAN van valaki, akihez vonzodol. Mi ertelme annak, hogy csak ugy a semmibe vágyakozzál?:)
2012. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamóca.. ***** válasza:
nem tudom potnosan, kb egy év. de én nem is akartam kapcsolatot, tökéletesen boldog voltam nélküle
2012. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamóca.. ***** válasza:
egyébként az is igaz amit a második ír, nekem az alap személyiségem is ilyen. "kapcsolatot" sosem akartam, mindig csak bizonyos személyt. de abban az egy évben ilyen személy nem volt, és valahogy ösztönösen távol is tartottam magamtól a lehetőségeket.
2012. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is pont igy vagyok, minden szó amit leirtál igaz rám, csak én csaj vagyok,

az elsö ilyenem másfél évig tartott, aztán volt két halvaszüetett próbálkozás, de inkább akkor se lett volna semmi, és most egy éve megint ez van és vissza gondolva az elözöekre, inkább sose lett volna semmi, egyébkétnt az ösztön miatt én is néha elgondolkodok, mennyire egészséges ez igy, - de igazándiból, jól megvagyok - és nem azért mert magamat nem szeretem, vagy a többi embert nézem le, csak valahogy mindig rosszul sült el és igy meguntam

24L

2012. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!