Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal nemrég jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nemrég jöttem össze, minden tökéletes, csak miözben beszélgetünk, sokszor akad meg a beszélgetés (kínos csönd). Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 07:24
 1/7 anonim válasza:
54%
Ismeros a szituacio mikor suliba vagyunk akkor nalunk is a nagy csond van de mikor messengeren beszelgetunk mindenjo gondolom ez azertvan mert mind ketten nem akartok valami hulyeseget mondani es le egni a masik elott! ;) es sok boldogságot ;)
2015. máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez igazából a kapcsolat újsága miatt van. Ez nálunk is így volt, de egy idő után ugye el tudtuk teljesen engedni magunk egymás előtt és már semmi ilyen gond nincs, vagy ha esetleg csönd van az egyáltalán nem kínos. :) Ne aggódj, meg kell szoknotok egymást és jobban megnyílnotok aztán az ilyen gondok megoldódnak. Gratulálok:)
2015. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló jól írta le a dolgot.

Azért akadt meg a beszélgetés, mert nem akartok olyat mondani ami szerintetek a másiknak hülyeség lehet.

Idővel elmúlik mikor már jobban megismerkedtek.

Különben is, nem kell végig csicseregni az együtt töltött időt. :)

Csendes pillanatban egymásra néztek, pici szemezés, megsimogatjátok egymást, esetleg adtok egy puszit a másiknak vagy ha már ott jártok csókot is lehet.

Annyi mindent lehet csinálni a beszélgetésen kívül, legyetek bátrak ilyen téren, hisz vonzódtok egymáshoz. :)

Séta közben megálltok és megölelitek egymást meg ilyenek.

Nem csak szavakkal lehet kifejezni önmagunkat, néha a csendes összebújás sokkal több lelki töltést ad mint egy több perces beszélgetés. :)

2015. máj. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2015. máj. 9. 07:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ha élőben vagyok a barátnőmmel, nem nagyon beszélgetünk, inkább élvezem a pillanatot hogy vele lehetek, de ha sétálunk, nem szokott csend lenni csak néha.

Viszont ha nem vagyok nála, messengeren beszélünk, ott megy, de ha skypen szóban, akkor megint csak a csend ( néha van rendes beszélgetés)

2015. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ez nem szokott zavarni titeket?
2015. máj. 9. 10:17
 7/7 anonim válasza:
nemsokára örülsz ha csend lesz
2016. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!